14.3 C
Petak, 10. svibnja 2024.
FOTO Prva i Druga žnl

FOTO Horvatinović zabio za tri boda Drave, Borac razmontirao Osvit, Prugovac se nije ni pojavio kod Kalnika

U jučerašnjim susretima Prve ŽNL gosti su odnijeli puni plijen u oba susreta. Molve su okrenule Tehniku u gostima i slavile 1-3, a legradski Graničar odradio je pucački trening u Ždali i upisao sigurnih 1-7.

Danas je deveto kolo nastavljeno prijepodnevnim susretom Bratstva i Miklinovca. Lako je domaćin slavio nakon 90 minuta, bilo je 4-1.

Vodeći Tomislav-Radnik ugostio je Lipu. Bolji su bili domaći rezultatom 2-1.

Iščekivani derbi kola između Borca i Osvita napunio je gledalište, baš kako se i očekivalo. Osim gledališta, napunjena i je i mreža gostiju. Čak devet pogodaka zabili su Imbriovčani Đelekovčanima i tako lako došli do nova tri boda. Zabijali su Rajić, Harači, Pjetri i Krušelj.

U Koprivničkom Ivancu gostovao je Tomislav iz Drnja. Sloga je doživjela novi poraz, gosti su dobili 0-4. Strijelci su bili Bači i Peroković.

Nove bodove na svom travnjaku upisala je novigradska Drava. Bolji su bili rezultatom 1-0 od gostiju iz Kalinovca. Jedini gol na utakmici djelo je Horvatinovića.

Drava NP – Kalinovac 1-0

Gostujućom pobjedom u jučerašnjem derbiju Druge ŽNL Panonija je preuzela vrh, bolji su bili od Starigrada s 0-2. Prvenstvo je nastavljeno susretom Hrvatskog bojovnika i Rudara iz Glogovca. Bolji je bio domaćin s 2-1.

Kalnik je u Sv. Petru Orehovcu namjeravao ugostiti Prugovac, no gosti se nisu pojavili te se piše 3-0 za domaćina. Močile i Viktorija odigrali su bez golova.

Podravec iz Torčeca gostovao je u Koprivnički Bregima kod Mladosti gdje je slavio 1-3. Fugaplast je kod kuće odmjerio snage s herešinskim Omladincem, a nakon 90 minuta bilo je 0-3 za goste.

Mladost iz Sigeca nastavila je pohod na naslov domaćom pobjedom protiv Reke rezultatom 5-1.