11.5 C
Subota, 27. travnja 2024.
Bravo!

FOTO Izvrsni badmintonaši Koprivnice u Osijeku, kući se vratili sa sedam medalja

Sedam mladih badmintonaša Badmintonskog kluba Koprivnica natjecalo se ove nedjelje u Osijeku na prvom kolu Regionalnog kupa.

Zbog malog broja prijavljenih igrača nije održana kategorija za dječake do 11 godina starosti, pa je najmlađi natjecatelj Luka Koluder nastupio u kategoriji do 13 godina starosti pojedinačno i u paru s Filipom Vedrišem.

– Filip i Luka u paru osvojili su brončane medalje, a Filip Vedriš osvojio je još jednu brončanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji – poručili su.

Badmintonski klub Koprivnica

Margareta Tot je u pojedinačnoj konkurenciji pobijedila u kategoriji djevojčica do 11 godina, a zatim se natjecala i u starijoj konkurenciji, s djevojčicama do 13 godina starosti.

– U toj kategoriji pobjedu je dominantno odnijela naša Lara Tomjek, a Jana Medvarić i Margareta u parskoj su konkurenciji osvojile srebrnu medalju – dodaju.

U konkurenciji djevojčica do 15 godina starosti nastupile su Nuša Šikić i Hana Kos pojedinačno i u paru.

– Nuša je osvojila treće mjesto ispred četvrte Hane, a zajedno, u parskoj konkurenciji, stale su na najviše postolje i okitile se zlatnom medaljom – zaključuju iz Kluba.

Za nagradu - seminar!

BRAVO JAKOVE! Đurđevački osnovnoškolac uzeo “zlato” na tamburi na međunarodnom natjecanju

Jakov Ovnić učenik 5. razreda Osnovne škole Đurđevac i 3. razreda Glazbene škole Fortunat Pintarić Koprivnica, Područni odjel Đurđevac,...