Subota, 27. travnja 2024.
ČETVRTA HNL SJEVER

FOTO Jembrovčani na svom Velikom vrtu u županijskom derbiju nadigrali Virovce

Borac je u drugom županijskom derbiju 12. kola Četvrte hrvatske lige Sjever na svom Velikom vrtu pobijedio Podravac.

Virovci su bolje ušli u utakmicu i iz prve prilike poveli, a strijelac za 0:1 bio je Ivan Šignjar. Taj pogodak trgnuo je Jembrovčane koji su golovima Nikole Grabara, Dorijana Poldrugača i Nikole Krušelja poveli 3:1. Upravo je strijelac trećeg gola, Nikola Krušelj, u 64. minuti za svoj start zasluženo dobio crveni karton, ali brojčana prednost nije pomogla Virovcima.

Uspio je Podravac u 86. minuti golom Matije Vrbanića smanjiti na 3:2, no u prvoj minuti sudačke nadoknade Damir Jambrušić je potvrdio pobjedu Jembrovčana.

Ferdinandovac je, pak, s minimalnih 1:0 pobijedio Čazmu, a gol vrijedan tri boda postigao je Domagoj Mrazović.