5.7 C
drugi po redu

FOTO Klopotec Trail Pitomača okupio više od 150 trkača iz cijele Hrvatske, evo tko su bili najbolji

Jučer je Pitomača bila domaćin 2. Klopotec Traila koji je okupio više od 150 trkača iz cijele Hrvatske.

Natjecatelji su mogli sudjelovati na kraćoj stazi od sedam kilometara i dužnoj od 14 kilometara, a utrka je započela i završila u Sedlarici.

Kako donosi ICV, pobjedu je u ženskoj konkurenciji na sedam kilometara odnijela Ivana Zeljko iz AK Međimurje Čakovec. Drugo mjesto osvojila je Mirta Pehnec iz AK Fit, a treće Nela Pleša iz AK Virovitica. U muškoj konkurenciji na istoj duljini pobijedio je Matija Fapali iz URT Nexe team Našice. Nakon njega u cilj je ušao Danijel Martinušić iz AK Koprivnica, dok je treće mjesto pripalo Goranu Rosandiću iz AK Bjelovar.

Sara Špiranec je pak titulu pobjednice odnijela u utrci na 14 kilometara, dok je drugo mjesto osvojila Svetlana Vidović iz BSV Ludbreg. Treća je u cilj ušla Ivana Antolaš iz Ak Koprivnica. Kod muških najbolji je na 14 kilometara bio Mateo Ledinski iz AK Bjelovar. Drugo mjesto je osvojio Saša Horvat iz AK Međimurje Čakovec, a treće Damir Novogradec  iz IND-a.

Spomenimo da su medalje i poklone uručili župan Virovitičko-podravske županije Igor Andrović, načelnik općine Pitomača Željko Grgaćić i predsjednik Županijske skupštine VPŽ Dinko Begović.