16.3 C
DRUGA HKL SJEVER

FOTO Križevčani, Virovci i Đurđevčani upisali pobjede, Koprivnica izgubila

Virovski Podravac se namučio u Bjelovaru na gostovanju kod Vedija, ali je na kraju ipak upisao pobjedu 87:91 s kojom je ostao na prvom mjestu

Košarkaši Koprivnice u 19. su kolu Druge hrvatske lige Sjever pretrpjeli poraz 76:107 od favoriziranog Varaždina.

Koprivničanci su dobro ušli u utakmicu i nakon deset minuta su bili u vodstvu. No, od 12. minute do izražaja je došla kvaliteta Varaždinaca koji su prvo poluvrijeme zaključili s plus osam, dok su u nastavku stigli do uvjerljive pobjede. Za Koprivnicu su igrali i koševe postigli: Filipović, Vrabec 3(1×3), Megla 2, Križić 8, Domagoj Mihoković 10, Gerić 15, Ostriž, Robert Mihoković 22(2×3), Labazan 5(1×3), Veljanovski 8(1×3), Periša 2 i Tetec 1.

Križevački Radnik je na gostovanju kod Međimurja upisao pobjedu 71:95. Za Radnik su igrali i koševe postigli: Matoić 2, Brkić 13(2×3), Kurpez 2, Garvanović 18, Biondić, Fržović, Svoboda 28(3×3), Ribarić 6, Divić 14(3×3), Bolčić 2 i Filipović.

Đurđevačka Mladost je u Vrbovcu slavila 52:62 protiv domaćeg Petra Zrinskog. Za Mladost su igrali i koševe postigli: Baltić, Carek, Sušanj, Cestar 6(2×3), Gregar Hrženjak, Odobašić 11(1×3), Marić, Čmrlec, Balaško 6, Jančijev 17(4×3), Beljan 16 i Fišer.

Virovski Podravac se, pak, namučio u Bjelovaru na gostovanju kod Vedija, ali je na kraju ipak upisao pobjedu 87:91 s kojom je ostao na prvom mjestu. Za Podravac su igrali i koševe postigli: Molnar 9, Stefan Zadravec 23(2×3), Julijan Zadravec 8, Šoš 19, Benotić, Balatinec 3, Hrženjak, Šestak 4, Vedriš 25(2×3) i Cestar.