11.5 C
DRUGA HRL SJEVER ŽENE

FOTO Linice nezaustavljive za Pitomačanke, Đurđevčanke uvjerljive u Bjelovaru

Već u desetoj minuti Linice su bile na plus četiri, a Pitomačanke se ni u jednom trenutku nisu uspjele vratiti u susret

Rukometašice Podravke Lino u sedmom su kolu Druge hrvatske lige Sjever pobijedile Pitomaču 31:21.

Već u desetoj minuti Linice su bile na plus četiri, a Pitomačanke se ni u jednom trenutku nisu uspjele vratiti u susret. Do odlaska na predah Linice su povećale prednost na osam golova i praktično riješile pitanje pobjednica. Linice su i u nastavku bile raspoložene u napadu i s lakoćom su potvrdile uvjerljivu pobjedu.

Rukometašice Đurđevca rutinski su odradile gostovanje kod Bjelovara II i s visokom pobjedom 19:30 zadržale prvo mjesto. Od samog početka Đurđevčanke su bile u vodstvu, a na predah su otišle s plus devet. U drugom poluvremenu su s lakoćom kontrolirale igru i rezultat te na kraju slavile s plus 11.