5.7 C
Kalinovac pobijedio dravu

FOTO Lipa slavila u Sigecu, Ferdinandovac i Borac lako do tri boda, Miklinovec razbio Bratstvo

Devetnaesto kolo Prve ŽNL otvorili su Osvit i Tomislav-Radnik susretom u 10 sati prijepodne u Đelekovcu. Domaćin kao da nije došao na utakmicu, jer nakon 45 minuta na semaforu je stajalo 0-3. Za goste su zabijali Dubravec, Kusobrk i Miklečić, da bi u drugom poluvremenu konačnih 0-4 postavio Sičaja.

Kalinovac je na svom terenu ugostio novigradsku Dravu, a nakon 90 minuta bolja je bila ekipa Kalinovca rezultatom 4-1.

Sloga iz Koprivničkog Ivanca nije putovala daleko, već samo do obližnjeg Imbriovca gdje ih je dočekao tamošnji Borac, vodeća ekipa prvenstva. Uvjerljivi su bili domaćini s 6-1, zabijali su Vrkić (2),Oršić (2), Pjetri i Kovačić.

Derbi začelja igrao se u Ždali. Prekodravac je ugostio Panoniju iz Peteranca i slavio u derbiju s 2-1.

Kunovečko Bratstvo nakon prve proljetne pobjede igralo je kod kuće protiv Miklinovca koji ove sezone pruža bolje igre u gostima nego na svom terenu. Tako je bilo i ovog puta, Miklinovčani su slavili s visokih 1-5.

Mladost iz Molvi gostovala je u Drnju kod Tomislava. Izgubili su 3-1, za Drnje su zabili Rac, Rajić i Sataić, dok je za Molve smanjio kapetan Marić. Gosti su se nakon utakmice žalili na pomoćnog suca za kojeg smatraju da ih je oštetio za dva gola.

Derbi kola igrao se u Ferdinandovcu, tamo je gostovao legradski Graničar bez svog najboljeg strijelca Orehovca. Po svemu prikazanom utakmica ipak nije bila derbi, s obzirom da je Ferdinandovac tijekom svih 90 minuta imao konce igre u svojim rukama i slavio 4-0. Tri gola zabio je Karan, a jednog Josip Fuček.

Tomislav D – Mladost-Molve 3-1

Jučer su odigrana tri susreta Druge ŽNL. Reka je kod kuće slavila protiv Omladinca iz Herešina s 2-1, Rudar je kod kuće u Glogovcu izgubio od drugoplasirane Tehnike 1-3, a vojakovečka Viktorija bila je uvjerljiva na svom terenu protiv Hrvatskog Bojovnika s 4-0.

Danas je Prugovac u Kozarevcu ugostio Podravec iz Torčeca, a nakon posljednjeg sučeva zvižduka rezultat je bio visokih 1-7 za goste iz Torčeca.

Starigrad je ugostio Mladost iz Koprivničkih Bregi na svom terenu, njihov susret završio je rezultatom 3-4 za goste. Gledatelji su mogli vidjeti pravu golijadu, a gosti su na poluvremenu gubili 3-2, da bi do kraja utakmice sve okrenuli u svoju korist.

Lipa je u gostima slavila 1-2. Poveli su gosti u prvom poluvremenu s 0-2 golovima Matije i Matea Ritoše, da bi za domaćin izjednačio Starčević.

Lokalni pogranični derbi igrao se u Goli. Fugaplast je ugostio posljednjeplasiranu ekipu prvenstva, GOŠK iz Gotalova. Domaćin je slavio s čak 10-1.