varaždin

FOTO Mladi koprivnički atletičari kući donijeli devet medalja sa Pojedinačnog prvenstva HALS-a

Štafete 4x60 m Koprivnica 1 u sastavu Josipa Mikulec, Rajna Perošić, Laur a Sabolec i Anja Slavinić drugo mjesto sa 53,60 a Koprivnica 2 u sastavu: Tea Šaško, Elena Ožegović, Marija Gašparić i Sandra Tot sedmo mjesto sa 58,98.

13:39h
0
Foto: AK Koprivnica
Foto: AK Koprivnica

U Varaždinu je 14. listopada održano posljednje veliko takmičenje na stazi, a riječ je o Pojedinačnom prvenstvu HALS-a na kojem su uspješno nastupili atletičari i atletičarke iz AK Koprivnice.

Dodijeljene su i nagrade za ekipni dio natjecanja u kojem su mlađe kadetkinje osvojile prvo, a limači drugo mjesto.

Na pojedinačnom prvenstvu osvojeno je devet medalja.

Limačice

200 metara šesto mjesto Dora Lovrinović sa rezultatom 30,98. Vortex osmo mjesto Ivana Cenko sa 26,76. Štafeta 4×60 m deseto mjesto a trčale su: Matea Cenko, Ella Kolar, Ivana Cenko, Dora Lovrinović sa rezultatom 40,12.

Limači

Vortex treće mjesto Jakov Jurić sa 41,33 i deveto mjesto Luka Kolonić sa 25,92. Na 600 m Sven Džendžo četvrto mjesto sa 2:11.67. Lukas Petrić na 60 m četvrto mjesto sa 9,33 i Ivan Bebek sedmo mjesto sa 9,54.

Štafeta 4×60 m drugo mjesto sa 36,66 a trčali su: Luka Kolonić, Ivan Bebek, Jakov Jurić, Lukas Petrić.

Mlađe kadetkinje

300 m Laura Sabolec drugo mjesto sa 45,47 i treće mjesto Anja Slavinić sa 45,85. Bacanje Vortex-a drugo mjesto Josipa Mikulec sa 44,86 i treće mjesto Marija Gašparić sa 40,53. Na 60 m Anja Slavinić četvrto mjesto sa 8,50 i sedmo mjesto Rajna Perošić sa 8,69.

200 m prepone četvrto mjesto Laura Sabolec sa 32,03.

Štafete 4×60 m Koprivnica 1 u sastavu Josipa Mikulec, Rajna Perošić, Laur a Sabolec i Anja Slavinić drugo mjesto sa 53,60 a Koprivnica 2 u sastavu: Tea Šaško, Elena Ožegović, Marija Gašparić i Sandra Tot sedmo mjesto sa 58,98.

Stariji kadetkinje

200 m Tena Šaško deveto mjesto sa 28,61

600 m Tara Rušak peto mjesto sa 1:48.92.

Skok u dalj Patricia Jagustin osmo mjesto sa 4,12.

Štafeta 4×100 m peto mjesto sa 56,12 a trčale su Matea Petričević, Tena Šaško, Katja Ljubić i Paricia Jagustin.

Mlađe juniorke

200 m Petra Ivković drugo mjesto sa rezultatom 30,30.

Mlađi juniori

Albert Rušak drugo mjesto na 1500 m sa vremenom 4:40.76

Luka Šostarić deveto mjesto na 200 m sa vremenom 25,43.

Foto: AK Koprivnica
Foto: AK Koprivnica
Foto: AK Koprivnica
Foto: AK Koprivnica
Foto: AK Koprivnica
Foto: AK Koprivnica
Foto: AK Koprivnica
Foto: AK Koprivnica
čitam...
Loading...