lipa minimalno bolja

FOTO Molve opet kobne za Imbriovčane, Kožar zabio za pobjedu i preokret Ferdinandovca u Ivancu, GOŠK slavio protiv Starigrada

Derbi začelja igrao se u Novigradu. Domaća Drava ugostila je Panoniju protiv koje je imala imperativ pobjede ukoliko je željela izboriti ostanak u ligi.

Jučer su 22. kolo Prve ŽNL otvorili Miklinovec i Prekodravac, te legradski Graničar i Osvit. Žuta podmornica na domaćem je travnjaku pobijedila Prekodravac golom Baričića 1-0, a Kormorani su poraženi u lokalnom derbiju rezultatom 2-5.

Vodeći Borac gostovao je u Molvama kod Mladosti. Nakon 90 minuta Molvarci su uspjeli ponoviti prošlogodišnji uspjeh kada su otkinuli bod Borcu na Velikom vrtu, međutim bili su veoma blizu pobjedi. Vodili su Molvarci 1-0, a na kraju je rezultat bio 2-2. Goste je od poraza spasio Vrkić izjednačivši iz penala na samom kraju utakmice. Za domaće su zabijali Szabo i Kurjančić, a za goste i Bači.

Kunovečko Bratstvo gostovalo je u Drnju kod Tomislava na Parku prinčeva. Tomislav je u prošlom kolu razmontirao Osvit u gostima, a isti pothvat željeli su ponoviti i danas. Reklo bi se da su uspjeli s obzirom na rezultat 2-0, oba gola zabio je Rajić.

Tomislav-Radnik ugostio je Kalinovac. Pomalo iznenađujuće Kalinovac je stigao do pobjede. Vodili su gosti 0-3 pogocima Hajdića (2) i Jurčića, da bi domaći smanjili na konačnih 1-3 preko Lackovića iz penala.

Drugoplasirani Ferdinandovac gostovao je u Koprivničkom Ivancu kod Sloge. Iako su gosti više pritiskali i pokušavali svim silama zabiti gol, domaćin je poveo u drugom poluvremenu. Gosti su uspjeli izjednačiti preko Josipa Fučeka nakon kornera, a za potpuni preokret zabio je Kožar. Peršić je ubacio, a Kožar glavom pospremio za konačnih 1-2.

Derbi začelja igrao se u Novigradu. Domaća Drava ugostila je Panoniju protiv koje je imala imperativ pobjede ukoliko je željela izboriti ostanak u ligi. Poveli su domaći pogotkom Horvatinovića u 21. minuti, a on je kasnije dodao još jedan pogodak, a jedan i Skukan za konačnih 3-0.

Drava NP – Panonija 3-0

Tehnika je jučer odigrala svoj susret 21. kola protiv Prugovca u kojem je slavila s 6-1.

Vodeća i neporažena Lipa igrala je derbi protiv herešinskog Omladinca. Nakon 90 minuta domaćin je slavio s minimalnih 1-0.

Reka je gostovala u Goli kod Fugaplasta gdje je remizirala 3-3. U Gotalovu su snage odmjerili domaći GOŠK i Starigrad. Nakon 90 minuta bolji su bili domaći igrači s 3-2. Vojakovečka Viktorija na svom je travnjaku ugostila glogovečki Rudar.

Uloga favorita bila je na strani domaćina, a pokazalo se i opravdano s obzirom da su slavili 5-0.

Hrvatski bojovnik ugostio je sigečku Mladost koja je odnijela sva tri boda kući pobjedom 1-2Podravec je iz Torčeca putovao u Koprivničke Brege sučeliti se s Mladosti. Nakon 90 minuta bilo je 2-2.

Općina Legrad

JAVNI POZIV Vlasnici vikendica na Šoderici imaju priliku otkupiti dodatno zemljište za svoje okućnice

Vlasnici parcela i vikendica na Šoderici često su pitali Općinu Legrad o otkupu dodatnog zemljišta za proširenje okućnice. Javni poziv Tako...