Srijeda, 19. lipnja 2024.
Odličan rezultat

FOTO Paula Rakijašić osvojila zlatnu medalju na krosu Sportskih novosti

Stazu od 1500 metara istrčala je u vremenu 5.08 minuta.

Paula Rakijašić iz Pitomače ostvarila je još jedan odličan rezultat. ovaj put na tradicionalnom krosu Sportskih Novosti.

Na 34. izdanju krosa SN u Zagrebu, Paula Rakijašić u kategoriji 1. i 2. razreda srednjih škola osvojila je zlatnu medalju. Stazu od 1500 metara istrčala je u vremenu 5.08 minuta.

Gimnazija Petra Preradovića Virovitica ekipno je osvojila 3. mjesto u kategoriji učenica 1. i 2. razreda. Lena Sabo osvojila je odlično 11. mjesto.

Euro 2024.

FOTO Vatreni traže prve bodove na Euru, utakmica se prati bez daha, pogledajte atmosferu

Nakon pomalo razočaravajuće utakmice protiv Španjolske, Vatreni danas traže prve bodove na Euru protiv Albanije. Kao i uvijek, imaju veliku...