11.3 C
Petak, 26. travnja 2024.
Druga žnl

FOTO Prugovac slavio i osigurao predah, Ritoša zabio za nova tri boda Lipe, Tehnika preokretom do slavlja u Herešinu

Danas su igrane tri utakmice Druge ŽNL, a ispalo je tako da su baš one najzanimljivije glavni predmet subotnjeg dana ljubiteljima županijskog, drugoligaškog, nogometa.

U Torčecu je igran susret Podravca i Lipe. Gosti su na korak do naslova, a uz malo sreće njega su mogli osigurati danas. Ipak, strpit će se do idućeg vikenda. Unatoč tome, u derbiju su slavili 0-1 pogotkom Ritoše.

Drugoplasirana Tehnika gostovala je u Herešinu, koprivničkom predgrađu, kod tamošnjeg Omladinca kojeg vodi trener i igrač Mark Bartolić. Tehnika je slavila 1-3, iako je na poluvremenu gubila 1-0.

Derbi začelja u kojem se puno toga odlučivalo, a ponajviše o najvjerojatnijem putniku u Treću ŽNL, vidjeli smo žustar susret. Posljednji GOŠK gostovao je kod pretposljednjeg Prugovca. Nakon 90 minuta bolja ekipa bila je domaća pobijedivši sa sigurnih 4-0.