33.5 C
Subota, 27. srpnja 2024.
prva i druga žnl

FOTO Rajić ‘zapaprio’ bivšem klubu i donio Borcu vrijednu pobjedu, Brgles presudio Bratstvu, Viktorija izgubila od Kalnika

Derbi kola igrao se u Imbriovcu gdje je kod Borca gostovao drnjanski Tomislav.

Jučerašnjim susretima Tehnike i Legrada, te Prekodravca i Miklinovca otvoreno je sedmo kolo Prve ŽNL. Kako su odigrali pogledajte ovdje.

Danas je kolo nastavljeno prijepodnevnim susretom Osvita i Lipe. Lipa u ovoj sezoni ne zna za poraz, a to se danas promijenilo. Kako je prošao susret i što se nakon njega zbivalo, pročitajte ovdje.

Molvarska Mladost otputovala je kod Tomislav-Radnika u Sv. Ivan Žabno. Nakon 90 minuta bilo je 3-0 za domaćina, zabijali su Dubravec, Kusobrak i Markešić.

Derbi kola igrao se u Imbriovcu gdje je kod Borca gostovao drnjanski Tomislav. Pred mnogobrojnim gledateljima prvi pogodak zabio je Rajić koji od ljeta nosi dres Borca, svom bivšem klubu ‘zapaprio’ je u 24. minuti. Utakmica je završila uvjerljivom pobjedom domaćih 3-0, a još jedan gol u drugom dijelu dodao je Rajić, dok je treći djelo Pjetrija.

S druge strane, susret Sloge i Kalinovca nosio je naziv derbija začelja. Konačan rezultat bio je 1-1, Slogu je iz penala u vodstvo doveo Galinec u 54. minuti, a za goste je samo dvije minute kasnije izjednačio Petih.

Borac Imbriovec - Tomislav Drnje ŽNL

Kunovečko Bratstvo gostovalo je u Novigradu Podravskom. Domaća Drava slomila je goste s 4-3, a zabijali su Szabo, Horvatinović (2) i Brgles. Upravo je Brgles, koji je trener i igrač, u 87. minuti zabio odlučujući pogodak i donio svojoj momčadi tri boda.

Drava NP – Bratstvo 4-3

I u Drugoj ŽNL jučer su odigrana dva susreta od njih sedam. Fugaplast je kod kuće poražen od sigečke Mladosti, a Močile su nadjačale glogovečki Rudar kod kuće.

Hrvatski bojovnik ugostio je Reku s kojom je odigrao 4-0, dok je Panonija uvjerljivo slavila protiv Prugovca, bilo je 6-0.

Kalnik je slavio protiv Viktorije rezultatom 5-2, dok su Starigrad i Podravec odigrali 1-0.

Bregovska Mladost ugostila je herešinski Omladinac i pobijedila 1-0.