15.4 C
Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.
ČETVRTA NL SJEVER

FOTO Remi Virovaca i Cvetkovčana, Molvarci izgubili u Zdencima od novaka u ligi

Virovski Podravac u drugom je kolu Četvrte nogometne lige Sjever u svom Sportskom parku remizirao 1:1 protiv Dinama iz Predavaca.

Bolju igru u prvom poluvremenu Virovci su okrunili pogotkom u 30. minuti, a strijelac je bio Vrbanić. Ipak, u drugom poluvremenu Predavčani su preko Perčeca stigli do izjednačenja, a unatoč pritisku Virovaca u završnici susret je završio podjelom bodova.

I Tehničar je podijelio bodove i to na gostovanju kod Slatine. Iako su Cvetkovčani imali više od igre i bolje prilike mreža domaćina, kao i njihova ostala je netaknuta pa je utakmica završila najnepopularnijim rezultatom, 0:0.

Molvarska Mladost je na gostovanju u Zdencima kod novaka u ligi, momčadi Sloge pretrpjela minimalan poraz 1:0, dok je u preostalom današenjem ogledu Garić s 3:1 pobijedio Čazmu.

NK Podravac Virje - NK Dinamo Predavac Četvrta HNL

svaka čast

Ivana Polančec u Superpotjeri nadigrala tri lovca i osvojila pet tisuća eura

Poznata kvizašica Ivana Polančec iz Koprivnice danas je u Superpotjeri osvojila pet tisuća eura! Ivana je u prvom krugu točno...