Petak, 3. svibnja 2024.
završnica

FOTO Rostov Don ipak očekivano slavio u Koprivnici, ranjena Podravka preslaba za iznenađenje

Uzvrat se igra sljedećeg vikenda u Rusiji, u nedjelju u 14 sati.

Podravka Vegeta danas je bez Tsakalou, Mrđen i Milošević u svojoj praznoj dvorani Gimnazije Fran Galović dočekala je ruski Rostov Don. Jasno je bilo tko je favorit u dvomeču završnice Lige prvakinja, tim više što je Rostov osvojio prvo mjesto u svojoj skupini, a Podravka posljednje u svojoj.

Prvih deset minuta proteklo je izjednačeno, a onda se Rostov počeo polako odvajati, što rezultatski, što kvalitetom. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 10-17 za gošće iz Rusije.

Sjajno je Podravka otvorila drugo poluvrijeme serijom 3-0, no Rostov nije dopustio nikakvo iznenađenje. Konačan rezultat prvog susreta osmine finala završio je rezultatom 20-29. Kod Podravke se istaknula Dumanska s 15 obrana te Milosavljević sa šest golova.