12.9 C
HT PRVA LIGA

FOTO Slaven natrpao Inter, prikovao ih na dno i nastavio pozitivan niz

Gledajući poredak, sučelili su se do ovoga kola sedmi i deveti sastav prvenstva.

Slaven Belupo u sklopu 17. kola HT Prve lige na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš ugostio je zaprešićki Inter.

Gledajući poredak, sučelili su se do ovoga kola sedmi i deveti sastav prvenstva. Dijelila su ih četiri boda, dok razlika nakon večerašnje utakmice iznosi sedam bodova. Naime, Farmaceuti su se prilično komotno obračunali s gostima i prikovali ih na dno ljestvice.

Utakmica je krenula u dobrom smjeru za Slaven već od početka. U 15. minuti za vodstvo je zabio Nowak, a već u 26. sudac Pejin pokazao je na “kreč” u kaznenom prostoru Zaprešićana te je Krstanoviću ostalo samo da poveća na 2:0.

I nakon povratka iz svlačionica, trpanju Interove mreže nije bio kraj. Toplak je pokušao razdrmati svoje momke zamjenama, potrošio je dvije prije 60. minute, no u 66. Mikulić je zabio za 3:0. Tako je i ostalo do kraja te su Slavenaši uknjižili vrijedna tri boda.

HT Prva liga, 17. kolo, 29. studenog, 17 sati, Gradski stadion Ivan Kušek Apaš:

Slaven Belupo – Inter 3:0

Supersport HNL

ISTRA – SLAVEN Puležani sve riješili u prvom dijelu, Radeljić dao priliku juniorima i kadetima

Istra i Slaven otvorili su u Puli 32. kolo Supersport HNL-a. Osmoplasirana i devetoplasirana momčad lige borile su se...