Petak, 26. travnja 2024.
Prijateljska utakmica

FOTO Slavenaši visokom pobjedom nastavili pripreme, Prelog dobio 11 golova

Slavenašima slijedi slobodna nedjelja, a u ponedjeljak ujutro kreće se na put za Sloveniju, točnije Roglu i Zreče, gdje će trenirati od 2. do 14. srpnja.

Nogometaši Slaven Belupa slavili su i u drugoj pripremnoj utakmici za nadolazeću natjecateljsku sezonu. Na gostovanju u Prelogu kod tamošnje Mladosti, člana Četvrte nogometne lige Čakovec-Varaždin, slavili su rezultatom 1:11, piše službena stranica kluba.

Povela je naša momčad već u 4. minuti kada je Bongongui lijepo pronašao Jelića, a on pogodio drugi kut gola domaćina. Isti igrač na 0:2 povisio je samo minutu kasnije. Treći gol postigao je Puclin u 8. minuti kada je bio precizan s 10-ak metara. Na 0:4 povisio je Vidović u 41. nakon centaršuta Martinage iz kornera. Do kraja poluvremena u strijelce se upisao i Doležal.

Nastavak utakmice Slavenaši su otvorili kao i prvo poluvrijeme. Već u prvoj minuti nastavka na 0:6 povisio je Dolček. U 52. minuti za 0:7 precizan je bio Sinjaković. Samo nekoliko minuta kasnije u strijelce se upisao i Mladen. Isti igrač u idućih 10 minuta postigao je još dva pogotka, a za 0:11 zabio je još jednom Sinjaković. U 69. minuti domaćin je zabio gol za 1:11. Valja istaknuti da je u drugom poluvremenu bilo čak deset igrača iz Slavenove Škole nogometa u sastavu, dok ih je u prvom bilo pet.

– Prvenstveno sam zadovoljan jer su dečki trkački odradili utakmicu kako su trebali. Vidjelo se da su noge umorne, ali sve u svemu dobra prijateljska utakmica. Zadovoljni smo s prva dva tjedna priprema i načinom na koji dečki odrađuju zadatke. Slijedi nam Slovenija gdje ćemo se još bolje fizički pripremiti i krenuti s uigravanjem – rekao je pomoćni trener Vedran Purić.

Aparcio, Mendy, Musa i Delić zbog lakših ozljeda propustili su današnji susret te su odradili trening po posebnom programu.

Sastav:

Prvo poluvrijeme: (3-4-2-1) Marković – Međimorec, Hlevnjak, Šarlija – Karamarko, Vidović, Puclin, Martinaga – Bongongui, Doležal – Jelić

Drugo poluvrijeme: (4-2-3-1) Kurtanjek – Goda, Zirdum, Hlevnjak, Martinaga – Resler, Jajalo – Sinjaković, Bogojević, Dolček – Mladen.

hm,hm

Uz ovih sedam savjeta poveća vam se šansa za dobitak na lutriji

Ako želite povećati izglede za dobitak na lutriji, iskoristite savjete serijskih pobjednika. Naravno da ne postoje strategije ili taktike za...