15.9 C
Nedjelja, 5. svibnja 2024.
KUP HRVATSKE

FOTO Talentirani koprivnički badmintonaši zauzeli postolja u parovnoj i pojedinačnoj konkurenciji

Koprivnički badmintonaši još su jednom potvrdili da su ispred njih sjajne karijere.

Proteklog vikend u Čakovcu je održano prvo kolo Hrvatskog badmintonskog kupa za mlađe uzraste (U-11, U-13, U-15, U-17 i U-19) na kojem su nastupili i članovi Badmintonskog kluba Koprivnica.

badminton koprivnica

U kategoriji mlađih kadeta do 13 godina starosti, nastupili su Lovro Matovina i Petar Lovasić. Lovro je u pojedinačnoj konkurenciji odnio pobjedu, dok je Petar zauzeo peto mjesto.

U parovnoj konkurenciji, Lovro i Petar nastupili su zajedno i pobijedili te u Koprivnicu donijeli još jednu zlatnu medalju.

U kategoriji kadeta do 15 godina starosti, nastupili su Lovro Matovina i Filip Kos. Lovro je i u starijoj konkurenciji odnio pojedinačnu pobjedu, čime je potvrdio svoj izniman talent. Osobito raduje rezultat Filipa koji je po prvi puta nastupio na Hrvatskom kupu te odmah zauzeo izvrsno treće mjesto.

Lovro je u paru s Viktorom Habušom iz Badmintonskog kluba Medvedgrad u parovnoj konkurenciji kadeta zauzeo drugo mjesto, a Filip je s Filipom Crnićem iz Badmintonskog kluba Bjelovar zauzeo treće mjesto.