7.6 C
PRIJATELJSKE UTAKMICE

FOTO Tehnika-Koprivnica poražena u premijeri protiv Močila, srušio ih nekadašnji vratar

Borac Imbriovec dvjema pobjedama osvojio je turnir NK Zelengaja.

Pripreme županijskih klubova za novu sezonu polako se zahuktavaju. Jučer su, među ostalim, remizirali Ferdinandovac Virje, dok je danas Slaven Belupo u izmiješanom sastavu nadigrao Križevce.

Brojni su pripreme nastavili posljednjeg dana u tjednu, a među njima i Tehnika-Koprivnica, novopečeni klub nastao od dvaju susjednih. Protivnik na umjetnoj travi pokraj Gradskog stadiona Ivana Kušeka Apaša bile su Močile. Premijerni test za momčad pod vodstvom dosadašnjeg trenera Tehnike Tome Čikovića, a koja će se natjecati u Četvrtoj NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, završio je neslavnim porazom 0-1. Jedini pogodak za županijskog drugoligaša u 83. minuti postigao je bivši vratar Alen Gregurić.

Korak u zagrijavanju pred novu sezonu napravio je i Borac Imbriovec. Na turniru NK Zelengaja, županijski prvoligaš u dvjema utakmicama igranim po 45 minuti svladao je domaćina 5-1 te NK Golubovec 2-0. Igračima trenera Zlatka Andrašića time je pripao naslov pobjednika turnira.

Dodajmo i neke od jučerašnjih rezultata. Pitomača je s Bednjom Beletinec odigrala 0-0, a Osvit Đelekovec je s 2-5 poražen od Graničara iz Kotoribe.