Petak, 26. travnja 2024.
ČETVRTA NL BJ-KC-VT

FOTO Tehnika-Koprivnica preokretom savladala Kloštar u susjednom derbiju, Ferdinandovac prvi put ostao bez bodova

Kompletirano je još jedno kolo.

Rezultate triju utakmica 6. kola Četvrte NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica možete pogledati ovdje, dok su danas odigrana preostala četiri susreta.

Ferdinandovac je po prvi puta ove sezone ostao bez bodova. Igrajući na domaćem terenu savladao ih je Daruvar 1-2. Poraz Ferdinandovčana koji su imali loš dan ublažio je Turković svojim pogotkom.

Veliki susjedni derbi odigran je Koprivnici gdje su se sučelili Tehnika-Koprivnica Mladost Kloštar Podravski. Konačni rezultat glasi 2-1 za Koprivničance. Mladost je povela u 70. minuti preko Kovačića, no Švagelj s dva pogotka u 73. i 85. minuti donosi preokret i tri boda.

U preostalom susretu predavački Dinamo uvjerljivo je s 6-0 pobijedio Garić, dok je Bilogora 91 bila bolja od Suhopolja 2-1.

Općina Legrad

JAVNI POZIV Vlasnici vikendica na Šoderici imaju priliku otkupiti dodatno zemljište za svoje okućnice

Vlasnici parcela i vikendica na Šoderici često su pitali Općinu Legrad o otkupu dodatnog zemljišta za proširenje okućnice. Javni poziv Tako...