Četvrtak, 2. svibnja 2024.
PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

FOTO Tomislav Belaj u 90. minuti zavio u crno Đelekovčane i donio trobod Divu iz predgrađa

Tomislav iz Drnja pod vodstvom novog trenera, Marija Žuljića, rutinski je odradio gostovanje u Glogovcu i s uvjerljivih 0:4 pobijedio Rudar

Močile su sedmom kolu Prve županijske lige s 3:2 pobijedile Osvit, a do troboda je Div iz predgrađa stigao u samoj završnici susreta.

Đelekovčani su do početne prednosti stigli u 26. minuti, a strijelac za 0:1 bio je Drvarić. Terensku premoć Močile su uspjele kapitalizirati u 43. i 57. minuti. Prvo je Šteingel bio neumoljiv za 1:1, a vodstvo Divu iz predgrađa donio je Horvatinović.

No, Đelekovčani nisu posustali i samo četiri minute bilo im je potrebno za izjednačenje, a neopreznost domaće obrane iskoristio je Petak koji je zabio za konačnih 2:2. Ipak, Močile su smogle snage u i na ulasku u 90. minuti stigle do sva tri boda, a strijelac za pobjedu bio je Belaj.

Tomislav iz Drnja pod vodstvom novog trenera, Marija Žuljića, rutinski je odradio gostovanje u Glogovcu i s uvjerljivih 0:4 pobijedio Rudar. Uvjerljiva je bila i Sloga koja je na svom terenu u Koprivničkom Ivancu s visokih 7:1 pobijedila novigradsku Dravu. U pravoj golijadi u Peterancu Prugovac je pokazao da nije slučajno u vrhu prvenstvene ljestvice i s 3:5 je slavio protiv Panonije.