jedanaesto kolo županijskih liga

FOTO Tomislav iz Drnja i dalje gazi, Lipa puše za vrat Ferdinandovcu

18:16h
0
Nk Tomislav - Nk Kalinovac
Nk Tomislav - Nk Kalinovac // Foto: Ivan Brkić
Slavlje Lipe iz Hlebina nakon pobjede // foto: Helena Jošt
Slavlje Lipe iz Hlebina nakon pobjede // foto: Helena Jošt

U Drugoj županijskoj u derbiju kola, za drugo mjesto, Lipa iz Hlebina je nakon puno bolje igre tek pred kraj utakmice uspjela slomiti GOŠK i potpuno zasluženo s 1:0 odnijeti tri boda i drugu poziciju iz Gotalova.

Odigrane su utakmice jedanaestog kola Prve i Druge županijske lige.

U derbiju kola Tomislav je bio uvjerljiv protiv Kalinovca i pobijedio sa 5:1, dok je njegov prvi pratitelj Borac upisao pobjedu protiv ipak slabašnih Peterančana s 5:0.

Ujutro je Osvit dopustio da mu Mladost iz Kloštra odnese sva tri boda, dok je Sloga pobijedila Mladost iz Molvi i konačno krenula prema gornjem dijelu tablice.

Kunovčani su iznenadili u Žabnu s 3:1, dok Golčani i dalje drže fenjer jer su izgubili uvjerljivo 5:0 u Novigradu.

Prekodravac kod kuće nije dozvolio Legrađanima da odu punih ruku, završilo je miroljubivo 1:1.

U Drugoj županijskoj u derbiju kola za drugo mjesto Lipa iz Hlebina je nakon puno bolje igre tek pred kraj utakmice uspjela slomiti GOŠK i potpuno zasluženo s 1:0 odnijeti tri boda i drugu poziciju iz Gotalova.

Jučer se dogodilo najveće iznenađenje u dosadašnjem dijelu prvenstva u Prugovcu gdje je domaćin iznenađujuće s 1:0 svladao vodeći Ferdinandovac.

Miklinovec je savladao slabašnu Reku 4:0, a Sigećani Vojakovčane 4:1. Tehnika i Mladost iz Bregi su sa 3:1 slavili u gostima kod Hrvatskog Bojovnika, odnosno Gornje Rijeke dok je Starigrad konačno pobijedio u derbiju začelja Herešin s 4:0.

Prva ŽNL,11. kolo:

Đelekovec: Osvit – Mladost (Kloštar Podravski) 2:3
Imbriovec: Borac – Panonija 5:0
Drnje: Tomislav – Kalinovac 5:1
Sv. Ivan Žabno: Tomislav – Bratstvo 1:3
Koprivnički Ivanec: Sloga – Mladost (Molve) 1:0
Ždala: Prekodravac – Graničar 1:1
Novigrad Podravski: Drava – Fugaplast 5:0

Druga ŽNL,11. kolo:

Koprivnica: Miklinovec – Reka 4:0
Prugovac: Prugovac – Ferdinandovac 1:0
Sigetec: Mladost – Viktorija 4:1
Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Tehnika 1:3
Gotalovo: GOŠK – Lipa 0:1
Gornja Rijeka: Gornja Rijeka – Mladost (Koprivnički Bregi) 1:3
Starigrad: Starigrad – Omladinac 4:0

NK Borac – NK Panonija:

NK Tomislav – NK Kalinovac:

NK Starigrad – NK Omladinac:

NK GOŠK – NK Lipa: