16.3 C
DRUGA ŽUPANIJSKA LIGA

FOTO Torčanci u derbiju pobijedili Vojakovčane, prekinuti stopostotni učinak Herešinčana

U 71. minuti Podravec je stigao do pobjede, a gol vrijedan sva tri boda postigao je Hranjec

Podravec je u derbiju osmog kola Druge županijske lige na svom terenu u Torčecu pobijedio Viktoriju 2:1.

Torčanci su poveli u 19. minuti golom Ivančića. To nije obeshrabrilo Vojakovčane koji su početkom nastavka izjednačili preko Horvata. Ipak, u 71. minuti Podravec je stigao do pobjede, a gol vrijedan sva tri boda postigao je Hranjec.

Zaustavljen je stopostotni bodovni učinak Omladinca, a seriju Herešinčana od sedam pobjeda prekinula je Mladost iz Sigeca koja je slavila s 2:0.