8.2 C
pripremni turnir

FOTO/VIDEO Vrlo dobro drugo poluvrijeme Podravkašicama ipak nedovoljno za pozitivan rezultat u prvoj utakmici Kandijina memorijala

Podravkašice su s nekoliko lijepih obrana i dobro posloženih napadačkih akcija stigle gotovo u egal, rezultat je bio 29-26.

Rukometašice Podravka Vegete jutros su otputovale za Ljubljanu gdje će u naredna dva dana igrati na memorijalu Vinka Kandije u organizaciji tamošnjeg Krim Mercatora.

Ovo je prva prilika sportskoj javnosti da upozna novu ekipu Podravka Vegete i rad njenog novog trenera Zlatka Saračevića. Također, tu je veći broj novih igračica koje tek trebaju pokazati zašto su dovedene.

Prva pripremna utakmica na Kandijinom memorijalu nije krenula dobro za Podravku. Koprivničke rukometašice promašile su nekoliko zicera i napravile nekoliko tehničkih greški što ih je koštalo zaostatka na poluvremenu. rezultat je bio 19-13 za domaći Krim.

Nesretni niz nastavio se i u drugom poluvremenu., piše Facbook stranica Podravka Vegete. U 40. minuti Alena Ikhneva daje gol, nakon toga uslijedila je obrana Magdalene Ećimović i gol Selene Milošević. Trener RK Krim Mercatora pozvao je minutu odmora no rezultat je još uvijek bio u korist domaćina 26-19.

U posljednjih pet minuta utakmice ušlo se s tri razlike za domaći Krim. Podravkašice su s nekoliko lijepih obrana i dobro posloženih napadačkih akcija stigle gotovo u egal, rezultat je bio 29-26.

Ipak, nakon 60 minuta rezultat je bio 33-28 za domaći Krim. Podravkašice sutra očekuju preostala dva susreta protiv Budućnosti i Lokomotive.