6.5 C
HRVATSKI KUP

Kadeti Slaven Belupa u lutriji jedanaesteraca izbacili splitski Hajduk i ušli u polufinale natjecanja

U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio 1:1, s time da je Hajduk poveo u 35. minuti susreta, a koprivnički nogometaši izjednačili su u nastavku susreta autogolom igrača domaće momčadi.

Kadeti Nogometnog kluba Slaven Belupo jučer su u Splitu pobijedili Hajduk nakon lutrije jedanaesteraca i izborili polufinale Hrvatskog nogometnog Kupa.

Odluka o ulasku u polufinale Kupa tražila se preko izvođenja jedanaesteraca, a momčad trenera Marija Gregurine bila je s(p)retnija i u konačnici slavili s 6:5. Junak veliki pobjede bio je Mihael Letica koji je u raspucavanju obranio dva jedanaesterca

– Današnji rezultat nagrada je mojim dečkima za veliku borbu i zalaganje tijekom svih 90 minuta. Pokazali su karakter i ja im čestitam na ovom velikom rezultatu. Nemam velikih želja za polufinale. Želim samo da mi budemo na pravoj razini, a onda se možemo nadati svemu – rekao je Gregurina.