6.3 C
XVI. KARATE DARFEST - DARUVAR 15.10.2016

Karate klubu Đurđevac drugo mjesto u ukupnom plasmanu

Karate klub Đurđevac nastupio je ovaj vikend na 16. KARATE DARFESTU koji se je održao u Daruvaru, a na kojem je nastupilo 447 natjecatelja iz 49 klubova i 3 države.

Na natjecanju su ostvarili odličan rezultat osvojivši veliki pehar za 2. mjesto koje su zauzeli u ukupnom plasmanu kubova od njih 49. Sveukupno su osvojili 5 zlatnih, 6 srebrnih i 2 brončane medalje sa 12 natjecatelja od kojih su neki nastupili u dvije starosne kategorije.daruvar_02

Najuspješniji su bili Ema Čorba i Ivan Juričić koji su osvojili svaki po dvije zlatne medalje u dvije kategorije.

Valerio Prevedan je isto osvojio zlatnu medalju dok su srebrne medalje osvojili Mateja Prevedan, Lorena Čorba, Lea Hrženjak, Teo Bušić, Gordan Pecikozić i Niko Marović,  a brončane medalje su osvojili dodatno Gordan Pecikozić i Niko Marović koji su isto tako nastupili u dvije kategorije.daruvar_01

Lana Hrvoić i Jurica Švraka su izgubili borbu za brončanu medalju i zauzeli 5. mjesto.

Patrik Zlatec je isto nastupio na turniru ali ovaj put je ostao bez odličja.

Čestitke svim natjecateljima na ovom odličnom uspjehu, a posebno najmlađoj članici Loreni Čorbi koja je sa 7 godina bila najmlađa natjecateljica na turniru. Isto tako čestitke i Lei Hrženjak i Teu Bušiću koji su nedavno ušli u borbe i pokazali da se od njih mogu očekivati sve bolji i bolji rezultati.

Sa natjecateljima su na turniru bile mlade snage kluba trenerica Anita Dergez i pomoćni trener Antonio Nikolić dok su pripreme odradili treneri Luka Cestar i Ivan Đuroci.