3.5 C

Kombinirani Slaven Belupo II izgubio u Velikoj Gorici

Kombinirana momčad Slavena Belupa II, sa svega trojicom igrača koji su imali manju minutažu u susretu sa Splitom (Poljak, Čanađija, Mamić), odigrao je u utorak prijateljski susret u Velikog Gorici. Drugoligaš Gorica je pobijedilo ss 1:0 (0:0) kaznenim udarcem s 11 metara.

Momčad Slavena Belupa II, u kojoj su igrali i igrači na posudbi u NK Koprivnici i juniori, imala je više od igre, ali igrači nisu realizirali nekoliko prigoda. Stručno vodstvo smatra da dosuđeni jedanaesterac nije postojao, ali je tako Gorica s tim jedinim golom Menzila u 46. minuti pobijedila.

Koprivničancima je utakmica dobro došla da se isprobaju pričuve, a treneri Pavo Crnac i Branko Bali rekli su da su dosta zadovoljni igrom, ali da dečki nisu iskoristili prilike koje su imali i onda je uslijedio poraz.

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA

GORICA – SLAVEN BELUPO II 1:0 (0:0)

VELIKA GORICA – Stadion Gorica. Sudac: Jurica Mihalj (Velika Gorica).

GORICA: Koprić, Gegić, Sabljak, Menzil, Tomić, Crnov, Škorić, Seferović, Čunčić, Pek, Jankulica; još su igrali Marić, Morina, Ražov, Bičanić, Koljević, Radoš, Žolan, Mihalj. TRENER: Damir Petravić.

SLAVEN BELUPO II: Pelin, Purić, Šestak, Bubnjić, Mamić, Šomoci, Jakšinić, Gregurina, Poljak, Jambrušić, Havojić; još su igrali Zdelar, Picig, Drvarić, Pašalija, Čanađija, Grabar. TRENER: Pavo Crnac.

STRIJELAC: 1:0 Menzil (46′, 11 m).

hm,hm

Uz ovih sedam savjeta poveća vam se šansa za dobitak na lutriji

Ako želite povećati izglede za dobitak na lutriji, iskoristite savjete serijskih pobjednika. Naravno da ne postoje strategije ili taktike za...