dvoransko prvenstvo

Koprivnički atletičar Petar Slavinić drugi u Hrvatskoj u utrci na 800 metara

On je jedini Koprivničanac koji se popeo na pobjedničko postolje

Zagreb je proteklog vikenda bio domaćin dvoranskog Prvenstva Hrvatske u atletici. Trčalo se u više kategorija, a boje AK Koprivnica branilo je nekoliko mlađih kadetkinja i kadeta.

Najuspješniji od njih bio je Petar Slavinić, koji je u utrci na 800 metara osvojio drugo mjesto s novim osobnim rekordom. On je, uostalom, jedini Koprivničanac koji se popeo na pobjedničko postolje.

Karla Obranović je u skoku u dalj bila 27., također s osobnim rekordom, a na utrci od 200 metara je osvojila 41. mjesto. Tija Požgaj je u skoku u dalj osvojila 25. mjesto s osobnim rekordom, dok je na 200 metara zauzela 36. mjesto.

Iva Mikulec je na 60 metara zauzela 69. mjesto, Lana Grudić na istoj daljini 27. mjesto i 20. u skoku u vis, Teo Ištvan bio je 13. u utrci na 60 metara i 20. u skoku u dalj..

Ema Podoreški je na 800 metara osvojila 21. mjesto, dok je Sara Podoreški bila za šest pozicija bolja.

ŽUPANIJSKE LIGE

Uzdrmani Đelekovčani u derbiju dočekuju prvoplasirane Picoke, Novovirovci se nadaju novoj pobjedi protiv Vojakovčana

Uskrsni vikend donosi i nova uzbuđenja na nogometnim travnjacima diljem županije, a derbi 16. kola Prve županijske lige igra...