dvoransko prvenstvo

Koprivnički atletičar Petar Slavinić drugi u Hrvatskoj u utrci na 800 metara
K

On je jedini Koprivničanac koji se popeo na pobjedničko postolje

Zagreb je proteklog vikenda bio domaćin dvoranskog Prvenstva Hrvatske u atletici. Trčalo se u više kategorija, a boje AK Koprivnica branilo je nekoliko mlađih kadetkinja i kadeta.

Najuspješniji od njih bio je Petar Slavinić, koji je u utrci na 800 metara osvojio drugo mjesto s novim osobnim rekordom. On je, uostalom, jedini Koprivničanac koji se popeo na pobjedničko postolje.

Karla Obranović je u skoku u dalj bila 27., također s osobnim rekordom, a na utrci od 200 metara je osvojila 41. mjesto. Tija Požgaj je u skoku u dalj osvojila 25. mjesto s osobnim rekordom, dok je na 200 metara zauzela 36. mjesto.

Iva Mikulec je na 60 metara zauzela 69. mjesto, Lana Grudić na istoj daljini 27. mjesto i 20. u skoku u vis, Teo Ištvan bio je 13. u utrci na 60 metara i 20. u skoku u dalj..

Ema Podoreški je na 800 metara osvojila 21. mjesto, dok je Sara Podoreški bila za šest pozicija bolja.

Koban "komad asfalta"

Policija otkrila detalje sinoćnje Draženove pogibije na motoru, iza užasa “krije” se još jedna velika tragedija

Naši su reporteri bili na mjestu stravične nesreće koja se dogodila sinoć u Reki. Muškarac je na svom kawasakiju...