15.9 C
Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Koprivnički plesači osvojili medalje u Podsusedu

U Podsusedu je u nedjelju održan bodovni turnir u standardnim i latinsko-američkim s međunarodnim sadržajem. Na natjecanju sudjelovalo je 98 parova iz 27 klubova iz Slovenije, BiH, Mađarske i Hrvatske.

U toj konkurenciji sudjelovao je i ŠPK Koprivnica s tri para; Luka Udovičić-Gabrijela Pavešić, Josip Betlehem i Karla Šmitlehner te Ivan Komušanac i Gabrijela Zagorščak.

Luka Udovičić i Gabrijela Pavešić u disciplini standardnih plesova u kategoriji „mlađi osnovci D3″ osvojili su drugo mjesto i srebrnu medalju, dok su u disciplini latinsko-američkih plesova bili treći i osvojili brončanu medalju.

Ivan Komušanac i Gabrijela Zagorščak u kategoriji „mlađi osnovci D2″ u obje discipline osvojili su druga mjesta i srebrne medalje.

Josip i Karla u disciplini standardnih plesova u kategoriji „mlađa mladež D3″ osvojili su peto mjesto, dok su u disciplini latinsko-američkih plesova bili četvrti.

Sljedeće natjecanje je u Varaždinu.

Plesni klub Koprivnica poziva sve uzraste učenike u sportsku školu standardnih i latinsko-američkih plesova. Svi zainteresirani mogu se javiti na broj 092 176 74 66 ili utorkom, četvrtkom i petkom u malu dvoranu OŠ „Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica, od 19 sati.