13.7 C
Koprivnica
Nedjelja, 19. svibnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Križevački atletičari najbolji, Koprivničanci četvrti na krosu u Crnoj gori
K

Ne propustite

Natjecatelji Atletskog kluba Križevci bili su najuspješniji u nedjeljnim kros utrkama za Prvenstvo hrvatske atletske lige sjever, koje su u nedjelju održane na trim-stazi Vjeverica u Crnoj gori kraj Koprivnice.

Atletičaki Podravskog lista iz Koprivnice u ukupnom poretku zauzeli su četvrto mjesto.

Najbolje rezultate osvajanjem trećeg mjesta ostvarili su mlađi junior Domagoj Rašan te Goran Gregurec u seniorskoj konkurenciji.

 

LIMAČICE, 600 m:
1. Laura Štrlek (Samobor 2007) 1:52
2. Marina Tomić (JAK Jasenovac) 1:53
3. Lucija Zimonji (Križevci) 1:54

 

LIMAČI, 600 m:
1. Mateo Desić (Moslavina) 1:42
2. Neven Krulić (Križevci) 1:46
3. Florijan Rožić (Moslavina) 1:49

 

MLAĐE KADETKINJE, 800 m:
1. Dolores Ćosić (Samobor) 2:18
2. Sara Senčar (Nedelišće) 2:20
3. Lora Ontl (Moslavina) 2:25

 

MLAĐI KADETI, 800 m:
1. Filip Turk (Međimurje) 2:16
2. Tvrtko Palijan (Križevci) 2:19
3. David Verli (Međimurje) 2:20

 

STARIJE KADETKINJE, 1000 m:
1. Ela Šimunčić (Križevci) 3:02
2. Kristina Šafarić (Nedelišće) 3:08
3. Karmela Leščić (Vrbovec) 3:10

 

STARIJI KADETI, 1000 m:
1. Gabrijel Stojanović (Nedelišće) 2:40
2. Emanuel Evačić (Križevci) 2:41
3. Antonio Leščić (Vrbovec) 2:42

 

MLAĐE JUNIORKE, 1500 m:
1. Nicole Nikolić (Bjelovar) 5:22
2. Lucija Petrunić (Karlovac) 5:29
3. Ana Katanec (Vrbovec) 5:34

 

MLAĐI JUNIORI, 2000 m:
1. Ognjen Mergon (Križevci) 5:40
2. Bernard Gavez (Sloboda) 5:52
3. Domagoj Rašan (Podravski list) 5:58

 

STARIJE JUNIORKE, 2000 m:
1. Anja Šimunčić (Križevci) 6:23
2. Samanta Kovačević (Moslavina) 6:46
3. Doris Vlajsović (Moslavina) 6:51

 

STARIJI JUNIORI, 3000 m:
1. Emilio Nemčić (Križevci) 10:23
2. Rudolf Kralj (Križevci) 10:24
3. Domagoj Balić (Križevci) 10:49

 

SENIORKE, 2000 m:
1. Renata Volf (Križevci) 6:38
2. Petra Vrhovec (Križevci) 7:01
3. Marizela Džomba (Mladost) 7:49

 

SENIORI, 5000 m:
1. Marko Valičević (Mladost) 17:58
2. Domagoj Palčić (Križevci) 18:08
3. Goran Gregurec (Podravski list) 18:13

 

EKIPNI POREDAK, MUŠKARCI:
1. Križevci 39
2. Podravski list 14
3. Bjelovar 12
4. Moslavina 9, Mladost 9
6. Sloboda 8
7. Zagreb-Ulix 6, Vrbovec 6
9. Samobor 2007 4

 

EKIPNI POREDAK, ŽENE:
1. Križevci 39
2. Moslavina 30
3. Bjelovar 21
4. Podravski list 8
5. Samobor 2007 7
6. Nedelišće 6
7. Sloboda 5
8. JAK 5
9. Karlovac 3
10. KA-tim 1
11. Vrbovec 1
12. Mladost 1

 

EKIPNI POREDAK, UKUPNO:
1. Križevci 78
2. Moslavina 39
3. Bjelovar 33
4. Podravski list 22
5. Sloboda 13
6. Samobor 2007 11
7. Mladost 10
8. Vrbovec 7
9. Zagreb-Ulix 6, Nedelišće 6
11. JAK 5
12. Karlovac 3
13. Ka-tim 1

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Slijetanje

[FOTO/VIDEO] UPRAVO Teška nesreća, vatrogasci vadili vozača iz vozila, automobil potpuno smrskan

Teška prometna nesreća dogodila se maloprije na relaciji između Rasinje i Prkosa. Kako doznajemo od našeg fotoreportera, sve hitne službe...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×