15.1 C
Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Marko Komes osvojio treće mjesto u prvoj koprivničkoj brdsko-biciklističkoj utrci
M

U Koprivnici je u nedjelju po prvi put održana brdsko-biciklistička utrka.

U organizaciji Biciklističkog kluba Rotor na području bivše streljane kod Crne Gore održano je 5. kolo Brdsko-biciklističke lige „Sajmeni dani 2012.”.

Po prvi put na domaćem terenu nastupili su i vozači BK Rotor te obradovali prisutne domaće navijače.

U kategoriji „Fakini” nastupila su petorica koprivničkih vozača. Marko Jertec osvojio je deveto mjesto, Rene Maruševec 10. mjesto, Vedran Vrhovski 12. mjesto, Filip Rapaić 34. mjesto i Krunoslav Lončar 35. mjesto.

U ovoj kategoriji mogli su nastupiti i svi rekreativci tako da je nastupilo ukupno 46. natjecatelja, a među njima i nekoliko individualaca iz Koprivnice.

120506_Brdski-biciklizam02U kategoriji „Fiolice” nastupila je po prvi put i jedna vozačica Rotora, Martina Maloča, koja je osvojila četvrto mjesto.

U najjačoj kategoriji „Fiškali”, gdje se vozilo pet krugova (ukupno 31 km) nastupila su trojica vozača Rotora.

Marko Komes opravdao je i ovaj put status prvog vozača kluba osvojenim trećim mjestom, Hrvoje Sambolek osvojio je 10. mjesto dok je Gordan Pazić bio 12.

Ukupno je nastupilo 80 vozača iz sjeverozapadne Hrvatske uz bodrenje oko 200-tinjak navijača i prijatelja.