turnir za najmlađe

Memorijal profesora Branimira Jedvaja kreće sutra, naslov u oba uzrasta brani OŠ Braće Radić, pogledajte raspored i satnicu odigravanja

Naslov u oba uzrasta brani OŠ Braće Radić.

12:31h
0
Memorijal prof. Branimir Jedvaj // Foto: Marko Murković
Memorijal prof. Branimir Jedvaj // Foto: Marko Murković

Paralelno sa Zimskom ligom odigrava se i Memorijal profesora Branimira Jedvaja. Turnir koji se igra u čast prerano preminulog Branimira Jedvaja, omiljenog trenera među mladićima omladinske škole nogometa Slaven Belupa i svojim učenicima, kreće sutra, u srijedu u 13.30 sati.

Natjecat će se mlađi i stariji pioniri, mlađi su oni rođeni 2005. godine i mlađi, dok se pod starijim pionirima podrazumijevaju dječaci rođeni 2003. i 2004. godine.

Naslov u oba uzrasta brani OŠ Braće Radić.

MLAĐI PIONIRI
27.12.2017. GODINE

13,30 Bjelovarski dječaci – OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“
13,50 NK Podravac – NK Podravina 2
14,10 NK Starigrad – NK Tomislav
14,30 OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ -NK Podravina2
14,50 Bjelovarski dječaci – NK Podravac
15,10 OŠ „Braća Radić“ – NK Starigrad
15,30 NK Podravac – OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“
15,50 NK Podravina 2 – Bjelovarski dječaci
16,10 NK Tomislav – OŠ „Braća Radić“

MLAĐI PIONIRI
28.12.2017. GODINE

12,00 NK Križevci – ŠSD Iskra-OŠ Koprivnički Ivanec
12,20 NK Podravina 1 – NK Slaven
12,40 NK Tehničar – OŠ „Đuro Ester“
13,00 ŠSD Iskra-OŠ Koprivnički Ivanec – NK Slaven
13,20 NK Križevci – NK Podravina 1
13,40 NK Slaven Belupo – NK Tehničar
14,00 NK Podravina 1 – ŠSD Iskra-OŠ Koprivnički Ivanec
14,20 NK Slaven – NK Križevci
14,40 OŠ „Đuro Ester“ – NK Slaven Belupo

A GRUPA
1. NK SLAVEN BELUPO
2. NK TEHNIČAR CVETKOVEC
3. OŠ „ĐURO ESTER“ KOPRIVNICA

B GRUPA
1. NK KRIŽEVCI
2. NK PODRAVINA 1 LUDBREG
3. NK SLAVEN
4. ŠSD ISKRA-OŠ KOPRIVNIČKI IVANEC

C GRUPA
1. BJELOVARSKI DJEČACI
2. NK PODRAVAC VIRJE
3. NK PODRAVINA 2 LUDBREG
4. OŠ „ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI“ KOPRIVNICA

D GRUPA
1. OŠ „BRAĆA RADIĆ“ KOPRIVNICA
2. NK STARIGRAD
3. NK TOMISLAV DRNJE

STARIJI PIONIRI
29.12.2017. GODINE

09,00 OŠ „Braća Radić“ – NK Podravina 2
09,20 Belupo – OŠ SSD Kalnik-OŠ Kalnik
09,40 NK Podravina 1 – OŠ ŠSD Iskra-OŠ Kop. Ivanec
10,00 OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ – NK Tehničar
10,20 NK Podravina 2 – OŠ SSD Kalnik-OŠ Kalnik
10,40 OŠ „Braća Radić“ – Belupo
11,00 OŠ ŠSD Iskra-OŠ Kop. Ivanec – NK Tehničar
11,20 NK Podravina 1 – OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“
11,40 Belupo – NK Podravina 2
12,00 OŠ SSD Kalnik-OŠ Kalnik – OŠ „Braća Radić“
12,20 OŠ „Antun Nemčić G.“ – OŠ ŠSD Iskra-OŠ Kop. Ivanec
12,40 NK Tehničar – NK Podravina 1

STARIJI PIONIRI
30.12.2017. GODINE

09,00 NK Slaven – NK Mladost
09,20 NK Starigrad – NK Tomislav
09,40 NK Slaven Belupo – OŠ „Andrija Palmović“
10,00 NK Podravac – OŠ „Đuro Ester“
10,20 NK Mladost – NK Starigrad
10,40 NK Graničar – NK Slaven
11,00 OŠ „Andrija Palmović“ – OŠ „Đuro Ester“
11,20 NK Slaven Belupo – NK Podravac
11,40 NK Starigrad – NK Graničar
12,00 NK Tomislav – NK Mladost
12,20 NK Podravac – OŠ „Andrija Palmović“
12,40 OŠ „Đuro Ester“ – NK Slaven Belupo
13,00 NK Graničar – NK Tomislav
13,20 NK Slaven – NK Starigrad
13,40 NK Mladost – NK Graničar
14,00 NK Tomislav – NK Slaven

A GRUPA
1. OŠ „BRAĆA RADIĆ“ KOPRIVNICA
2. BELUPO
3. OŠ ŠSD KALNIK-OŠ KALNIK
4. NK PODRAVINA 2 LUDBREG

B GRUPA
1. NK GRANIČAR ĐURĐEVAC
2. NK SLAVEN 2004
3. NK STARIGRAD
4. NK TOMISLAV DRNJE
5. NK MLADOST KOPRIVNIČKI BREGI

C GRUPA
1. NK PODRAVINA 1 LUDBREG
2. OŠ „ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI“ KOPRIVNICA
3. NK TEHNIČAR CVETKOVEC
4. OŠ ŠSD ISKRA-OŠ KOP. IVANEC

D GRUPA
1. NK SLAVEN BELUPO
2. NK PODRAVAC VIRJE
3. OŠ „ĐURO ESTER“ KOPRIVNICA
4. OŠ „ANDRIJA PALMOVIĆ“ RASINJA

čitam...
Loading...