Utorak, 16. travnja 2024.
košarka

Mladi košarkaši Mladosti u zaostaloj utakmici drugog kola svladali Viroviticu
M

Prva četvrtina završila je rezultatom 20:13 za domaćine, na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 39:30.

Odigrana je zaostala utakmica drugog kola u kojoj su se sastali KK Mladost iz Đurđevca i KK Virovitica. Đurđevčani su pobijedili rezultatom 63:50. Prva četvrtina završila je rezultatom 20:13 za domaćine, na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 39:30. Do kraja utakmice razlika je još malo porasla i Đurđevčani su rutinirano utakmicu priveli kraju s 13 poena prednosti.

U ovoj utakmici za KK Mladost, pod vodstvom trenera Ivana Đurocija i Mateja Baltića, nastupili su: Anđelko Lončarić, Niko Josipović, Luka Tomrlin, Karlo Zovko, Patrik Fišer, Vedran Stanešić, Antun Marić, Karlo Biruš, Domagoj Husnjak, Petar Rogoz, Giancarlo Šimunic i Luka Carek.