12.9 C
Hrvatski kup

Mladi Slavenaši slavili u Kupu protiv Slavonije u Požegi
M

Mladi Farmaceuti za vikend igraju derbi za prvo mjesto, putuju u Rijeku na noge istoimenom domaćinu s kojim dijele prvo mjesto i jednak broj bodova. Utakmica se igra u 13.30 sati u Rijeci.

Juniorski uzrast Farmaceuta gostovao je u Požegi u sklopu 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa. Protivnici su bili igrači Slavonije, kluba iz Požege, a nakon 90 minuta slavili su Koprivničanci. Ipak, teže nego očekivano. Rezultat je bio 3-4.

Na poluvremenu su ipak vodili domaći s 0-1, ali su Slavenaši preokrenuli rezultat i prošli u osminu finala kupa. Tri minute prije kraja priliku za izjednačenje i šok imala je Slavonija, ali ju nisu uspjeli iskoristiti. Zabijali su Mladen, Resler, Jagarinec i Sinjaković. Kadeti Slavena u istom stadiju kupa pobijedili su Papuk rezultatom 0-6.