Mladost iz Malog Otoka po prvi put posrnula u Legradu

15:29h
0

U 11. kolu Prve županijske nogometne lige u derbiju kola Graničar iz Legrada nanio je prvi ovosezonski poraz Mladosti iz Malog Otoka.

Legrađani su na svojem terenu slavili s 2-1. Za Graničar su strijelci bili Kožarić i Neven Sataić, a za Mladost je pogodak postigao Bastašić.

Borac iz Imbriovca pogodcima Balaška, Klasića i Štengla pobijedio je Graničar iz Đurđevca 3-0. U Herešinu su bodove podijelili Omladinac Sloga i Bratstvo iz Kunovca, odigravši 2-2, Tehnika je pobijedila Panoniju iz Peteranca 3-2, dok je u Koprivničkim Bregima Mladost pobijedila Ferdinandovac 4-3.

U Đelekovcu je Osvit poražen od Viktorije iz Vojakovca 1-2, u derbiju začelja Sabarija iz Subotice Podravske pobijedila je Tomislav iz Drnja 3-1, dok su u Miklinovcu bodove podijelili istoimeni domaćin i Drava iz Podravskih Sesveta odigravši bez pogodaka, 0-0.

Nakon 11 odigranih kola na ljestvici i dalje vodi Mladost iz Malog Otoka s 30 bodova, drugoplasirani Borac iz Imbriovca sada ima samo bod manje, dok se na diobi od trećeg do petog mjesta s 22 boda nalaze Osvit iz Đelekovca, Mladost iz Koprivničkih Bregi i Graničar iz Đurđevca.

Druga ŽNL (11. kolo)

Jadran-Galeb Koledinec – Starigrad 1-6

Podravec Torčec – Gornja Rijeka 2-0

Reka – Ratar Miholec 3-5

Močile Koprivnica – Drava Novigrad Podravski 4-2

GOŠK Gotalovo – Prugovac 0-3

Mičetinac – Hrvatski bojovnik Mokrice Miholečke 2-1

Hlebine – Tomislav Sveti Ivan Žabno 0-1

Ljestvica: 1. Močile 30, 2. Drava Novigrad Podravski 26, 3. Prugovac 24.

 

Treća ŽNL (9. kolo)

Grupa Koprivnica

Drava Podravska Selnica – Jedinstvo Pustakovec 1-1

Mladost Kutnjak – Rudar Botinovec 0-4

Zagorec Koprivnica – Rasinja 3-2

Udarnik Zablatnje – Mladost Sigetec 3-1

– na ljestvici vodi Rudar Botinovec s 24 boda

 

Grupa Križevci

Bilogora Gornja Velika – Mladost Veliki Raven 2-2

Sveti Petar Čvrstec – Prigorje 4-2

Radnički Križevci – Dragovoljac Bočkovec 5-0

Polet Glogovnica – Sokol Sokolovac 1-4

Mladost Carevdar – Ruševac 4-3

– na prvom mjestu je Radnički iz Križevaca s 24 boda

 

Grupa Đurđevac

Šparta Kalinovac – Fugaplast Gola 3-7

Bilogorac Šemovci – Vinogradar Čepelovec 5-1

Graničar Novo Virje – Repaš 4-0

Mladost Podr. Sesvete – Bušpan Kozarevac 2-1

– Prekodravac iz Ždale vodi s 20 osvojenih bodova

Izvor: www.radio-koprivnica.hr