12.9 C

Može li gore? // Dodikovi Zeleni izgubili i petu u nizu
M

Nogometaši Koprivnice nastavljaju s lošim rezultatima u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi -istok. Iako su se nadali da bi se u nedjelju negativni trend mogao promijeniti, to se ipak nije dogodilo.

Dodikovi Zeleni dočekali su na koprivničkom stadionu Đakovo Croatiju, a gosti su poveli već u 2. minuti pogotkom Abramovića nakon pogreške domaće obrane.

Iz jedanesterca je nadu vratio Munivrana, ali je Šimičić u 61. minuti lijepim pogotkom postavio konačnih 1:2 za Đakovo Croatiju.

Koprivnica je pretposljednja, bez ijednog boda kao i Mladost iz Antina.

TREĆA HNL-ISTOK, 5. KOLO

KOPRIVNICA – ĐAKOVO CROATIA 1:2 (0:1)

KOPRIVNICA – Gradski stadion. Gledatelja 100. Sudac: Vugrinec (Sveti Đurđ).

KOPRIVNICA: Balala, Tucaković, Šarlija (od 46. Sminderovac), Koren, Martinčić, Srbljinović, Tkalčić (od 46. Sajko), Pavlović, Munivrana, Brcković, Haračić (od 75. Kučanda). TRENER: Marijo Dodik.

ĐAKOVO CROATIA: Begović, Novoselić, Mišić, Abramović (od 23. Barišić), Šimičić, Nikolić, Damjanović, Bešlić, Penava, Topolovec, Galičić (od 76. Križanović). TRENER: Antun Labak.

STRIJELCI: 0:1 Abramović (2), 1:1 Munivrana (55-11 m), 1:2 Šimičić (61).

ŽUTI KARTONI: Šarlija (33), Penava (48), Tucaković (58), Haračić (70), Barišić (90).

OSTALI REZULTATI 5. KOLA: BSK – Marsonia 4:2, Mladost (Ž) – Podravina 3:0, Mladost (A) – Slavija 0:2, Oriolik – Međimurje 3:0, Slavonija – Belišće 1:2, Vukovar ’91 – Bjelovar 1:0, Varaždin – Višnjevac 1:5.

REDOSLIJED: 1. Belišće 12, 2. Mladost (Ž) 11, 3. BSK 10, 4. Bjelovar 10 (…) 14. Podravina 1, 15. Koprivnica 0, 16. Mladost (A) 0.

Supersport HNL

ISTRA – SLAVEN Puležani sve riješili u prvom dijelu, Radeljić dao priliku juniorima i kadetima

Istra i Slaven otvorili su u Puli 32. kolo Supersport HNL-a. Osmoplasirana i devetoplasirana momčad lige borile su se...