15.1 C
Petak, 26. travnja 2024.
Četvrta liga

Na utakmici Križevaca i đurđevačkog Graničara kola Hitne pomoći odvezla stradalog igrača u koprivničku bolnicu
N

Da stvar bude gora, Šostarec nije uspio spriječiti gol domaćih koji su naposlijetku slavili s 2-1.

Danas je na utakmici Četvrte lige između Križevaca i Graničara iz Đurđevca došlo do nemilih scena. Naime, u 32. minuti igrač Graničara Mario Šostarec pri pokušaju sprečavanja gola domaćih u punom naletu pao je u vlastiti gol i udario trticom u donju štangu gola koja drži mrežu.

Prema riječima igrača koji su sudjelovali u utakmici, Šostarec se nije mogao pomaknuti i pridići na noge. Pozvana su kola Hitne pomoći koja su stigla u roku osam minuta, te su ozlijeđenog prevezli u Opću bolnicu Koprivnica.

Kako je sam Šostarec poručio prijateljima, primio je nekoliko injekcija i osjeća se bolje.

Općina Legrad

JAVNI POZIV Vlasnici vikendica na Šoderici imaju priliku otkupiti dodatno zemljište za svoje okućnice

Vlasnici parcela i vikendica na Šoderici često su pitali Općinu Legrad o otkupu dodatnog zemljišta za proširenje okućnice. Javni poziv Tako...