31.5 C
Koprivnica
Srijeda, 19. lipnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Odlični rezultati ŠPK Koprivnica na Trofeju grada Koprivnice
O

Ne propustite

U organizaciji Hrvatskog športskog plesnog saveza i domaćina  Športskog plesnog kluba Koprivnica u subotu je u Koprivnici održano plesno natjecanje  u standardnim i latinsko-američkim plesovima Trofej grada Koprivnice. Natjecanje je održano pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice.

Nastupio je 101 plesni par iz 25 klubova iz Hrvatske i Mađarske, a sudilo je sedam sudaca iz Hrvatske.

U toj konkurenciji sudjelovao je i ŠPK Koprivnica sa šest parova.

Ukupno su osvojili osam medalja, od toga četiri zlatne, tri srebrne i jednu brončanu.

U kategoriji ”mlađi osnovci D1” plesni par Ivan Komušanec – Nives Novak u disciplini standardnih plesova osvojili su prvo mjesto i zlatnu medalju dok su u disciplini latinsko-američkih plesova bili drugi i osvojili srebrnu medalju.

Matija Pintarić i Gabrijela Zagorščak u disciplini latinsko američkih plesova osvojili su prvo mjesto, dok su u standardnim plesovima bili drugi.

U kategoriji ”osnovci D2” Fran Jakopanec – Lara Vuković osvojili su treće mjesto u disciplini standardnih plesova dok su u LA plesovima bili četvrti.

Luka Đaković – Nicol Eršeg u kategoriji ”osnovci D1” u obje plesne discipline osvojili su prva mjesta i zlatne medalje.

Patrik Šoš i Izabela Doris Panić u kategoriji ”mlađa mladež D1” u disciplini standardnih plesova osvojili su  drugo, dok su u LA plesovima bili četvrti.

Josip Betlehem – Karla Šmitlehner u kategoriji ”mlađa mladež D3” u disciplini ST plesova osvojili su 5. mjesto, a u LA plesovima 8. mjesto.

Pobjednici Trofeja grada Koprivnice u disciplini standardnih plesova su Deni Banić – Emilija Damić, iz ŠPK Optimus Zagreb.

Pobjednici Trofeja grada Koprivnice u disciplini latinsko-američkih plesova su Mateo Krcić i Adriana Mušanović.

Ostali rezultati iz standardnih plesova po kategorijama:

-”mlađi osnovci D3” Vinko Sabolić – Laura Krog – 1. mjesto ŠPK Ritam-Koprivnica

-”mlađa mladež D3” Marko Šimek – Lana Bermanec – 6. mjesto, ŠPK Ritam-Koprivnica

-”mladež C” Gordan Grgić – Monika Petrinec – 6. mjesto, ŠPK Ritam-Koprivnica

-”starija mladež D3” Nikola Hanžek – Ivana Jug ŠPK Ritam-Koprivnica – 1. mjesto

-”starija mladež B” Balint Mate Temesvari – Paula Hude ŠPK Takt Varaždin – 1. mjesto,

-”odrasli D2”Boris Kuman – Maja Fabijanić – 1. mjesto, ŠPK Valcer Varaždin

-”odrasli C” Mateo Mudri – Ivana Matić, ŠPK Takt – 2. mjesto

-”odrasli A” Mateo Krcić – Adijana Mušanović – 2. mjesto , ŠPK Valcer Varaždin

-”veterani” Neno Rojčević – Marina Tomac Rojčević, ŠPK Ritam-Koprivnica – 1. mjesto

Ostali rezultati iz latinsko-američkih plesova po kategorijama:

-”mlađi osnovci D3” Vinko Sabolić – Laura Krog – 2. mjesto ŠPK Ritam-Koprivnica

-”mlađa mladež D3” Marko Šimek – Lana Bermanec – 6. mjesto

-”mladež C” Gordan Grgić – Monika Petrinec – 6. mjesto, ŠPK Ritam-Koprivnica

-”starija mladež D3” Nikola Hanžek – Ivana Jug – ŠPK Ritam-Koprivnica – 1. mjesto

-”starija mladež B” Balint Mate Temesvari – Paula Hude ŠPK Takt Varaždin – 1. mjesto

-”odrasli D2” Boris Kuman – Maja Fabijanić – 1. mjesto, ŠPK Valcer Varaždin

-”odrasli A” Mateo Krcić – Adijana Mušanović – 1. mjesto , ŠPK Valcer Varaždin

-”veterani” Neno Rojčević – Marina Tomac Rojčević, ŠPK Ritam-Koprivnica – 1. mjesto.

Sljedeće natjecanje je u Splitu i Makarskoj.

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

sudar

UPRAVO Prometna nesreća u Zagrebačkoj ulici, Ford dobio “po repu”

U Zagrebačkoj ulici u Koprivnici upravo se dogodila prometna nesreća. Kako doznajemo od čitatelja koji nam je poslao fotografiju s...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×