20.7 C

Opet uspješni atletičari Koprivnice
O

Veoma uspješan bio je prošli vikend za Atletski klub Koprivnicu, njeni su članovi u tri dana osvojili čak 11 medalja.

Prošlog petka je na 10.000 m u Karlovcu Zoran Žilić u apsolutnoj kategoriji osvojio drugo mjesto. Zvonko Vrhovski bio je 21., a Ratko Težak 41. U subotu je Žilić nastupio na Fužinskom polumaratonu Tri jezera i osvojio ukupno treće mjesto te je opet bio najbolje plasirani Hrvat.

U nedjelju su na rasporedu bili 21. Vrbovečki polumaraton i 9. Utrka djece Vrbovec 2014. Na 10.000 m nastupio je Oliver Orešić te zauzeo drugo mjesto u apsolutnom poretku, dok je u kategoriji M 20 osvojio prvo mjesto. U utrkama djece osvojeno je osam medalja.

REZULTATI

5-6 razred učenici: Luka Šostarić 1000 m: 1. mj. 3:24.00; Ivan Mikulić 1000 m: 2. mj. 3:38.00

3-4 razred učenice: Ivana Trešćec 500 m: 2. mj. 1:38.00; Enya Sever 500 m: 3. mj. 1:38.30

3-4 razred učenici: Fran Katinčić 500 m: 2 mj. 1:43.00

1-2 razred učenice: Marija Gašparić 500 m: 1 mj. 1:53.00; Anja Slavinić 500 m 2 mj. 1:53.30

1-2 razred učenici: Tony Gerenčer 500 m: 5. mj. 2:15.00

Start polumaratona u Fužinama // Foto: AK KoprivnicaTe najmlađi koji su trčali svoju prvu trku.

Djeca 4-6 godina: Petar Prlog 100 m: 4. mj. 28,00

Djeca 1-4 godina: Petar Slavinić 100 m: 1. mj. 33,00

Slijedeći vikend Zoran Žilić putuje sa reprezentacijom u Latviju na Europsko ekipno prvenstvo, a nastupit će u disciplini 3000 m zapreke.

Mlađi kadeti, mlađe kadetkinje te kadeti i kadetkinje putuju u Zagreb gdje u dvodnevnom natjecanju nastupaju na prvenstvu Hrvatske za navedene uzraste.

U Zatvoru je

UŽAS Divljak (62) na cesti premlatio brata (73) i bacio ga u kanal

Zbog divljačkog napada na vlastitog brata Općinsko državno odvjetništvo u Varaždinu provelo je prvo ispitivanje 62-godišnjaka i odredilo mu...