21.8 C
Subota, 4. svibnja 2024.

Podravka s Lokomotivom na +10

090124-lok-m Podravka Vegeta sa smanjenim intenzitetom, slabijom obranom, ali sjajnom Ungureanu na vratima, pobijedila je u 14. kolu 1. HRL za žene zagrebačku Lokomotivu 37:27 (19:16).
Lokomotiva je zbog slabog pristupa domaćih vodila u 17. minuti 10:12, ali je kasnije sve došlo na svoje mjesto i Podravka Vegeta pobijedila je s 10 razlike.
Penezić sa devet i Todorovska sa sedam golova bile su najefikasnije kod Koprivničanki, a Pušić sa devet pogodaka kod Lokomotive. U sastavu Podravke Veget malo je zaigrala i Tatari, a u sastavu nije bilo golmanice Ivane Jeličić – cijelu utakmicu branila je Ungureanu, koja nije branila ni minute u Umagu. U nedjelju u 15 sati isti sastavi igraju utakmicu regionalne lige.
DUKAT 1. HRL, 14. KOLO

PODRAVKA VEGETA – LOKOMOTIVA 37:27 (19:16)
KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 250. Suci: Vanja Banović i Vedran Banović (Požega). Nadzornik HRS-a: Mijo Barinić (Zagreb).
PODRAVKA VEGETA: Žderić (-+0), Ungureanu (20+1); Kožnjak 5, Đokić 3, Todorovska 7, Lovrak 4, Zebić, Gaće 1, Franić 5(2), Šerić 1, Pasičnik 1, Bulath, Tatari 1, Penezić 9.
LOKOMOTIVA: Grubišić (3+0), Petković (-), Zeljko (15+1); Peraica 1, Nikšić 4, Avdibašić, Vrkljan 5(1), Komljenović, Pušić, Knježević, Maruščec 1, Bazzeo, Milanović-Litre 4, Milić 2.
SEDMERCI: Podravka Vegeta 3(2), Lokomotiva 5(5).
ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 4 minute (Zebić, Šerić po 2), Lokomotiva 6 minuta (Komljenović, Pušić, Milanović-Litre po 2.).
IGRAČICA UTAKMICE: Paula Claudia Ungureanu (Podravka Vegeta)

Supersport HNL

SLAVEN – GORICA Mioč dvostruki strijelac, zabio i kadet Marić, šokantna ozljeda Đekića

Nogometaši Slavena Belupa otvorili su na svom Apašu nogometnu subotu u Supersport HNL-u. Nakon neugodnog poraza u gostima kod...