Podravka Vegeta očekivano bolja od Zameta

Koprivničke rukometašice u petak su gostovale u Rijeci i očekivano upisale bodove protiv Zameta rezultatom 22:28, poluvrijeme 11:14.

U većem dijelu utakmice Podravka Vegeta kontrolirala je zbivanja na parketu, a najefikasnija je bila Jelena Živković s devet postignutih pogodaka.

Podravku u prvenstvu još očekuju Sesvete u Koprivnici i Lokomotiva u Zagrebu, no prvo je u četvrtak na redu polufinale Kupa s Lokomotivom u Umagu.

UTAKMICA 8. KOLA LIGE ZA PRVAKA 1. HRL ZA ŽENE

ZAMET – PODRAVKA VEGETA 22:28 (11:14)

RIJEKA – Dvorana Sportskog centra Zamet. Gledatelja: 200. Suci: Goran Cupek i Robert Kožuhar (Garešnica). Nadzornik HRS-a: Miljenko Komerički (Kutina).

ZAMET: Strukar (7+0), Šegota (3+0); Paurević 1, Plahinek, Jerčinović 2, Gvoić, Tabar, Milošević 6(1), Toto 2, Bunić 1, Tus, Bukvić 3, Mičijević 3, Stakorić 2, Masnić 2, Gugić. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović (13+1), Milenković (-); Čović, Gavranić 2, Pongrac 3, Havić 1, Živković 9(2), Vukojević 1, Nemaškalo 3, Milanović Litre 2, Dragišić 2, Vidak, Trifunović 5(4), Poljak. TRENER: Goran Mrđen.

SEDMERCI: Zamet 2(1), Podravka Vegeta 6(6).

ISKLJUČENJA: Zamet 4 minute (Tabar, Toto), Podravka Vegeta 8 minuta (Milanović Litre 2+2, Havić, Trifunović po 2).

IGRAČICA UTAKMICE: Jelena Živković (Podravka Vegeta).

Rukometni Kup

Podravka suvereno kod Bjelovara osigurala final-four Kupa (27:37), u Poreču ih čeka ekipa Splita

Rukometašice Podravke Vegete osigurale su polufinale, final-four Rukometnog kupa pobjedom u gostima kod Bjelovara. U polufinalu ih čeka Split...