7.1 C

Podravkašice europske rane liječile u Umagu, u prvom poluvremenu primile samo četiri gola, briljirala 16-godišnja K. Vuković

Podravka je u prvenstvu i dalje druga, s dva boda manje od Lokomotive, a u subotu je čeka novi prvenstveni okršaj

Nakon otprilike mjesec dana pauze, rukometašice Podravke vratile se obavezama u domaćem prvenstvu. Tri dana nakon europskog poraza u Danskoj put ih je odveo prema Umagu, gdje su odigrale zaostalu utakmicu 11. kola. Bio je to, možemo reći, malo jači trening, jer su podravkašice na kraju slavile 40:14. Već na poluvremenu bilo je 21:4, što znači da je obrana bila na visokoj razini.

Trener Željko Babić, na put je, inače, poveo izmiješanu ekipu, odnosno nekoliko prvotimki ostavio je na u Koprivnici, tako da su u Umagu u prvom planu bile one koje imaju nešto manju minutažu u europskim okršajima.

Među njima se posebno iskazala Katja Vuković, 16-godišnje lijevo krilo, koja je zabila čak 10 komada. Jedan gol manje upisala je Elena Popović, dok je šest dala Ivona Mrđen. Također, napomenimo da je Antonia Tucaković imala devet obrana, a pet je upisala i 17-godišnja Nika Galinec.

Podravka je u prvenstvu i dalje druga, s dva boda manje od Lokomotive, a u subotu je čeka novi prvenstveni okršaj. U Koprivnicu dolazi deveti Osijek, koji je dosad upisao četiri pobjede, remi i šest poraza. Nova pobjeda nije upitna. Utakmica se igra u subotu u 14 sati.

Dobro je znati

Prijatelji s povlasticama su posebna kategorija ljubavnika, evo koja pravila treba odrediti

Ovo je najvažniji dio. Dobar prijatelj je netko tko vas dobro poznaje i s kim možete biti iskreni, zato...