Podravkine mlađe kadetkinje u polufinalu završnice PH u Poreču

16:06h
0
Foto: www.hr-rukomet.hr

Mlađe kadetkinje Podravke, nakon slabijeg nastupa u prednatjecanju prvenstva Hrvatske za mlađe kadetkinje u sportskoj dvorani Žatika u Poreču, kada su izgubile od Arene, u subotu ujutro vratile su sve na svoje mjesto. Pobijedile su u četvrtzavršnici Zrinski 20:13 (8:6) i u 20 sati igraju polufinalnu utakmicu sa Sesvetama, koje su nadjačale Sinj.

U drugom četvrtfinalnom susretu Lokomotiva je pobjedom nad Splitom 22:16 ušla u polufinale i igrat će u 19 sati sa Zametom.

Turnir je počeo u četvrtak, a prednatjecanje se odvijalo u četiri grupe. U A grupi su Podravka, Dalmatinka, Arena, Osijek.

Prvu utakmicu kadetkinje Podravke odigrale su u četvrtak 13. ožujka i pobijedile Osijek 29:15 (15:5). U petak prije podne, 14. ožujka Podravka je s visokim rezultatom pobijedila i Dalmatinku iz Ploča s 24:8 (13:4). U zadnjoj utakmici prednatjecanja u A grupi igraju Arena iz Pule pobijedila je Podravka 16:15 (9:6). Tako je Podravka zauzela 2. mjesto u grupi i za daljnji plasman igrala je sa Zrinskim.

ČETVRTZAVRŠNICA

Ostali parovi četvrtzavršnice bili su: Dalmatinka – Karlovac 16:23, Đakovo – Osijek 24:10, Murvica – Omišalj 14:22, Cerna Pitomača 22:21, Arena – Zamet 16:23, Lokomotiva – Split 16:12 i Sinj – Sesvete 10:18.

Utakmice (u toku) za plasman od 5-16. mjesta (subota od 16 do 19 sati): Dalmatinka – Murvica, Karlovac – Omišalj, Osijek – Pitomača, Đakovo – Cerna, Arena – Split, Zrinski – Sinj.

POLUFINALE

19 sati Zamet – Lokomotiva

20 sati Podravka – Sesvete

REZULTATI PREDNATJECANJA

Sastav grupa i rezultati prvoga dana (četvrtak):

B grupa – Zamet, Đakovo, Zrinski, Karlovac.
Rezultati 1. kola: Zamet – Karlovac 24:11, Zrinski – Đakovo 16:7.

C grupa – Sinj, Cerna, Murvica, Lokomotiva.
Rezultati 1. kola: Lokomotiva – Murvica 21:13, Sinj – Crna 21:19.

D grupa – Sesvete, Pitomača, Split 2010, Omišalj.
Sesvete – Pitomača 27:16, Split – Omišalj 16:12.

Petak prije podne

A grupa Podravka – Dalmatinka 24:8 (13:4), Arena – Osijek 18:14
B grupa Karlovac – Zrinski 19:17, Zamet – Đakovo 24:12
C grupa Lokomotiva – Sinj 20:17
D grupa Sesvete – Omišalj 24:1

Petak poslije podne

A grupa Arena – Podravka 16:15 (9:6), Dalmatinka – Osijek 14:11
B grupa Đakovo – Karlovac 18:16, Zrinski – Zamet 17:12
C grupa Murvica – Cerna 18:13, Sinj – Murvica 16:14, Cerna – Lokomotiva 18:22
D grupa Pitomača – Split 18:22, Pitomača – Omišalj 18:16, Split – Sesvete 15:15.

Izvor: www.rk-podravka.hr 

čitam...