15.7 C
Koprivnica
Srijeda, 8. svibnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
prijavite se

Prilika za odličan posao! Hittner d.o.o. Bjelovar zapošljava voditelja financija (m/ž)
P

Hittner je vodeći proizvođač šumskih i poljoprivrednih traktora te poljomehanizacije u regiji sa sjedištem i proizvodnim pogonom u Bjelovaru. U novom razvojno-investicijskom ciklusu tvrtka širi poslovanje i razvija nove proizvode te za realizaciju izazovnih ciljeva širi svoj tim zaposlenika.

Ne propustite

Pridružite se našem timu i ostvarite sve svoje potencijale!

Tražimo ambicioznu i iskusnu osobu za radno mjesto:

VODITELJ FINANCIJA (m/ž)

OPIS POSLA:

• samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
• knjiženje i kontrola svih vrsta dokumenata
• obračun plaća
• PDV prijave
• komunikacija i suradnja s klijentima, financijskim institucijama, poreznom upravom i drugim relevantnim institucijama
• sastavljanje bruto bilance
• analiza financijskih pokazatelja
• odgovornost i samostalna izrada završnog računa, te priprema statističkih i godišnjih izvještaja
• priprema dokumenata za reviziju Društva
• poznavanje i praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
• rukovođenje timom ljudi u sektoru računovodstva
• koordiniranje i kontrola dnevno operativnih poslova unutar tima
• izvještavanje analiza poslovanja te savjetovanje Uprave Društva
• koordinacija sa programerskom kućom u pogledu implementacije računovodstvenih standarda i funkcioniranja računovodstveno-financijskog operativnog sistema
• ostali vezani poslovi

OČEKUJEMO:

• VŠS / VSS ekonomskog smjera (računovodstvo i/ili financije)
• iskustvo u samostalnom vođenju knjigovodstva i upravljanju timom – najmanje 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
• poželjno iskustvo u proizvodnim procesima, kao i iskustvo rada sa maloprodajom, uvozom i izvozom (EU/non-EU)
• izvrsno poznavanje računovodstvenog poslovanja, zakonskih propisa i porezne regulative te Međunarodnih standarda financijskog izvještavanja
• poželjno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• odlično poznavanje MS Office paketa
• samostalna i odgovorna osoba, primjerenih komunikacijskih vještina, spremna učiti i napredovati
• preciznost, analitičnost, usmjerenost na detalje
• organizacijske vještine i vještine upravljanja vremenom

NUDIMO:

• ugovor na neodređeno uz probni rad od 6 mjeseci
• izazovan i dinamičan posao u prijateljskom radnom okruženju
• mogućnost napredovanja i usavršavanja u kolektivu domaće rastuće tvrtke

Prijave se primaju popunjavanjem obrasca na slijedećem linku:
https://hittner.hr/hr/karijera.html ili na email:info@hittner.hr

Natječaj je otvoren do popunjena slobodne pozicije, stoga se prijavite što prije.

Prijavom na natječaj pristajete da tvrtka Hittner d.o.o. u svrhu selekcije i zapošljavanja, a u skladu s Pravilima zaštite privatnosti, obrađuje i koristi Vaše osobne podatke. Poziv u selekcijski postupak uputit ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

www.hittner.hr

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Najnovije

Sezona bez poraza

Podravka nakon dvije godine posta vratila trofej pobjednica lige u Koprivnicu!

Rukometašice Podravke završile su apsolutno savršenu prvenstvenu sezonu s 24 pobjede u 24 utakmice! Vratile su trofej pobjednica lige...
Vnuk Produkt - PVC stolarija Prelog - Salamander

Vezane vijesti