Prva ŽNL: Bratstvo slavilo u Molvama, Križevcima bod u Imbriovcu

18:47h
0
Đurđevčani su izgubili od Kloštrana // Foto: Arhiva - Mirko Lukavski, Glas Podravine

U derbiju 10. kola Prve županijske nogometne lige kunovečko Bratstvo slavilo je na gostovanju kod Mladosti u Molvama rezultatom 3:1 i tako zadržalo priključak za vodećim trojcem.

Borac je i dalje na prvoj poziciji, iako je kod kuće remizirao s Križevcima (1:1).

Na drugo mjesto popela se Sloga koja je u Koprivničkom Ivancu minimalno nadvisila legradski Graničar.

Osvit kod kuće nije uspio pobijediti Panoniju, kao ni Tomislav Viktoriju.

Važne bodove upisala je novigradska Drava protiv Kalinovca, a Ferdinandovac je na domaćem terenu bio bolji od Bregovaca.

Đurđevački Graničar doživio je težak poraz na domaćem terenu, sa 4:0 svladali su ih Kloštrani.

REZULTATI 10. KOLA PRVE ŽNL

Graničar (Đ) – Mladost (KP) 0:

Osvit – Panonija 2:2

Tomislav (SIŽ) – Viktorija 0:0

Drava (NP) – Kalinovac 2:1

Ferdinandovac – Mladost (KB) 2:0

Borac – Križevci 1:1

Sloga – Graničar (L) 1:0

Mladost-Molve – Bratstvo 1:3

LJESTVICA

1. Borac  26:11  22

2. Sloga  20:9  21

3. Mladost-Molve  18:9  20

4. Bratstvo  28:19  19

5. Kalinovac  24:12  18

6. Osvit  21:17  17

7. Mladost (KP)  18:13  16

8. Križevci  14:13  15

9. Graničar (Đ)  14:19  15

10. Drava (NP)  11:14  14

11. Graničar (L)  13:16  13

12. Tomislav (SIŽ)  8:17  11

13. Ferdinandovac  14:22  10

14. Panonija  9:17  9

15. Mladost (KB)  12:20  7

16. Viktorija  4:26  1

PAROVI 11. KOLA (26. I 27. X.)

Kloštar Podravski: Mladost – Drava (NP)

Vojakovac: Viktorija – Graničar (Đ)

Peteranec: Panonija – Tomislav (SIŽ)

K. Ivanec: Bratstvo – Osvit

Legrad: Graničar – Mladost-Molve

Križevci: Križevci – Sloga

Koprivnički Bregi: Mladost – Borac

Kalinovac: Kalinovac – Ferdinandovac

DRUGA ŽNL, 9. KOLO

Drava (PS) – Prekodravac 4:0

Miklinovec – Omladinac-Sloga 2:2

Hrvatski bojovnik – Mladost (S) 0:1

Podravec – GOŠK 0:5

Tomislav (D) – Ratar 4:1

Mladost (C) – Starigrad 0:3

Tehnika – Tehničar 1974 0:0

TREĆA ŽNL-KOPRIVNICA, 8. KOLO

Mladost (K) – Močile 2:2

Sabarija – Rasinja 2:3

Rudar (B) – Jedinstvo 4:0

Udarnik – Drava (SP) 1:1

Mladost (MO) – Reka 2:1

Zagorec – Jadran-Galeb 1:0

čitam...