27.4 C
Koprivnica
Subota, 15. lipnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Prva ŽNL: Sedmica Borca u Drnju, petica Mladosti u Malom Otoku
P

Ne propustite

U 25. kolu Prve županijske nogometne lige u Legradu je Graničar poražen od Viktorije iz Vojakovca 0-2, a za Viktoriju oba pogotka postigao je Radanović. U Malom Otoku momčad Mladosti je s 5-1 pobijedila Omladinac Slogu iz Herešina.

Ferdinandovac i Osvit iz Đelekovca podijelili su bodove odigravši 3-3, Tomislav iz Drnja je na svom travnjaku poražen od Borca iz Imbriovca s čak 0-7, dok je u Podravskim Sesvetama Drava pobijedila Tehniku 3-1.

Močile i Sloga iz Koprivničkog Ivanca igrali su bez pobjedika 1-1, u Koprivničkim Bregima Mladost je pobijedila Panoniju iz Peteranca 3-1, dok su u Kunovcu Bratstvo i Miklinovec igrali bez pobjednika 2-2.

Nakon 25. kola na ljestvici Prve ŽNL i dalje vodi Mladost iz Malog Otoka s 59 bodova, na drugom mjestu s 55 bodova nalazi se Borac iz Imbriovca, dok je treća Panonija iz Peteranca s 44 osvojena boda. Na četvrtom mjestu je Osvit iz Đelekovca s 41 bodom, dva više od petoplasirane Mladosti iz Koprivničkih Bregi.

Druga ŽNL (23. kolo): Tomislav i Drava nastavljaju “mrtvu trku”

Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Starigrad 4-2

Prugovac: Prugovac – Prekodravac, Ždala 2-1

Koledinec: Jadran-Galeb – Radnički, Križevci 2-3

Gotalovo: GOŠK – Tomislav, Sv. Ivan Žabno 0-0

Mičetinac: Mičetinac – Podravec, Torčec 4-1

Miholec: Ratar – Drava, Novigrad Podravski 2-2

Nogometaši Gornje Rijeke bili su slobodni. Na ljestvici vodi Tomislav s 43 boda, koliko ima i Drava iz Novigrada Podravskog, koja je na drugom mjestu, dok je na trećem mjestu Prugovac s 37 bodova.

Treća ŽNL: Prvaci Hlebine, Mladost (PS) i Prigorje

Grupa Koprivnica (18. kolo)

Hlebine: Hlebine – Mladost Sigetec 0-3

Botinovec: Rudar – Udarnik, Zablatje 3-0

Koprivnica: Zagorec – Drava, Podravska Selnica 4-4

Kutnjak: Mladost – Jedinstvo, Pustakovec 4-2

Rasinja: Rasinja- Rudar Glogovac 0-2

Prvak je momčad Hlebina, čestitamo!

Grupa Đurđevac (21. kolo)

Šemovci: Bilogorac – Fugaplast, Gola 2-2

Kozarevac: Bušpan -Mladost Podravske Sesvete 1-3

Čepelovac: Vinogradar – Repaš 5-1

Prvak je Mladost iz Podravskih Sesveta, čestitamo!

Grupa Križevci (18. kolo)

Carevdar: Mladost – Bilogora, Gornja Velika 1-0

Glogovnica: Polet – Mladost Veliki Raven 2-2

Sveti Petar Čvrstec: Čvrstec- Sokol, Sokolovac 6-0

Ruševac: Ruševac – Dragovoljac, Bočkovec 2-2

Sveti Petar Orehovec: Prigorje – Reka 4-3

Prvak je Prigorje, čestitamo!

Pobjednici triju grupa Treće ŽNL ulaze u kvalifikacije za Drugu županijsku nogometnu ligu.

Izvor: Radio Koprivnica

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Vidovo 2024.

FOTO/VIDEO Sve staje kada Hrvatska igra, cijela Pitomača gleda Vatrene u centru

Vatreni se u Njemačkoj bore na nogometnom terenu sa Španjolcima u prvoj utakmici Eura 2024., a utakmica se prati...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×