20.7 C
KUP HRVATSKE

Rudeš šokirao neprepoznatljive Farmaceute, Čović primio gol s centra
R

Roy Ferenčina odlučio je od prve minute priliku pružiti Argentincu Casciniju, Albancu Kamberiju i Brazilcu Claudemiru, a to je očito skupo koštalo Farmaceute

Slaven Belupo ispao je iz Kupa Hrvatske, a u osmini finala ga je nadigrao fenjeraš Rudeš koji je slavio s 3:1. Roy Ferenčina odlučio je od prve minute priliku pružiti Argentincu Casciniju, Albancu Kamberiju i Brazilcu Claudemiru, a to je očito skupo koštalo Farmaceute koji u svojoj igri nisu imali pravih ideja i konkretnosti.

Rudeš je bolje ušao u utakmici i stigao do vodstva u 13. minuti. Kovačević je povukao brzi protuudar domaćina, a nakon što je vratar Čović ukrotio udarac Bašića lopta se odbila do Pešića kojem nije bilo teško zatresti mrežu za 1:0.

Farmaceuti su uzvratili istom mjerom u 19. minuti. Nakon ubačaja Martinage lopta se odbila do Cascinija koje je opalio s deset metara i uz pomoć grede upisao svoj prvijenac u dresu Slaven Belupa. Iako je Slaven imao veći posjed lopte, do kraja prvog poluvremena domaćin je dvaput opasno zaprijetio, no pokušaji Bašića i Kovačevića bili su neprecizni.

Na početku nastavka Farmaceuti su bili blizu vodstva. Hoxha je preveslao svog čuvara, ali je njgov udarac iskosa sa sedam metara završio u bloku. U 56. minuti uslijedio je šok za momčad Roya Ferenčine. Nakon udarca iz kuta u skoku je najvišio bio Pavković koji je s(p)retno poslao loptu iza leđa Čovića za 2:1.

Sve dvojbe oko pobjednika Rudeš je riješio u 79. minuti i to potezom koji će biti hit na televizijskim insertima i društvenim mrežama. Slavenaši su izgubili loptu u fazi napada, a Srbljinović je uočio da je Čović daleko od svog gola te lobom sa kojih 60 metara zabio za konačnih 3:1.

U Zatvoru je

UŽAS Divljak (62) na cesti premlatio brata (73) i bacio ga u kanal

Zbog divljačkog napada na vlastitog brata Općinsko državno odvjetništvo u Varaždinu provelo je prvo ispitivanje 62-godišnjaka i odredilo mu...