21.8 C
Petak, 10. svibnja 2024.

Rukomet // Mlađi kadeti Koprivnice bolji od Varaždina
R

U nedjelju su u dvorani Gimnazije „Fran Galović” igrali mlađi kadeti Koprivnice. U prvoj utakmici prvog kola 1. HMKRL protiv San Sporta bili su bolji gosti rezultatom 20:26.

Naši rukometaši nisu dobro ušli u utakmicu, gosti su to iskoristili te su poveli 2:7. Tu prednost su do kraja još malo povećali te su pobijedili 20:26. U drugoj utakmici protiv Varaždina igralo se gol za gol. Sredinom prvog poluvremena kod rezultata 8:6 za naše rukometaše, gosti rade seriju 4:0 i odlaze u vodstvo rezultatom 8:10, naši se vraćaju, prelaze u vodstvo i na odmor odlaze s prednosti od jednog gola.

U drugom poluvremenu naši dečki odlično su krenuli, otišli su na 3 gola razlike, da bi se gosti vratili u egal kod rezultata 19:19. U samoj završnici naši su rukometaši bili mirniji te su zasluženo pobijedili rezultatom 25:22.

RK Koprivnica – RK San Sport 20:26 (10:16)

RK Koprivnica – RK Varaždin 25:22 (12:11)

Za Koprivnicu su igrali: Šprem, Skupnjak, Behin, Lazar, Vlašić, Ivačić, Kosmač, Šijak, Banek, Kovačić, Lovrek, Žarić. Trener: Miroslav Stoiljković.

DJEČACI ROĐENI 2002. GODINE I MLAĐI PORAŽENI OD ČAZME I BJELOVARA

U subotu su igrali dječaci rođeni 2002. godine i mlađi utakmice protiv Čazme i Bjelovara. Protiv Čazme naši su se rukometaši držali prvo poluvrijeme, da bi se igrači Čazme početkom drugog poluvremena odvojili na nedostižnu prednost da bi na kraju zasluženo pobijedili rezultatom 8:17. U utakmici s malim brojem pogodaka protiv Bjelovara, bolji su bili domaćini. Pobijedili su rezultatom 5:9.

RK Čazma – RK Koprivnica 18:7 (9:6)

RK Bjelovar – RK Koprivnica 9:5 (3:2)

Za Koprivnicu su igrali: Smolak, Pevec, Tinodi, Kokotić, Sušilović, De Conti, Tot, Botko, Mihoković, Grubić, Piskač, Kenđel, Sabolić, Unger, Kovač, Buhić, Novak. Trener: Mišo Zrakić.

DJEČACI ROĐENI 2004. GODINE I MLAĐI PORAŽENI OD VIDOVCA

Podsjetimo, subotu su u gimnazijskoj dvorani igrali dječaci rođeni 2004. godine i mlađi koji su poraženi od Vidovca rezultatom 18:21.

RK Koprivnica – RK Vidovec 18:21 (11:7)

Za Koprivnicu su igrali: Canjuga, Zovko, Sinković, Evačić, Veh, Jadan, Miklošić, Sinjeri, Ivačić, Pranić, Janeković, Bogdanić, Krapinec, Matulec, Treščec. Trener: Antonio Pranjić.