7.6 C
treća hrl sjever

Rukometaši Hangara frustracije prošlotjednog poraza iskalili na Marofu, uvjerljiva pobjeda na krilima Lazarovih sedam pogodaka
R

Unatoč porazu od, prema stanju na tablici, najveće konkurencije za naslov Hangarovci su i dalje prvi na ljestvici s 26 bodova. Prekinut im je niz od 13 uzastopnih pobjeda, te je sada trebalo započeti novi niz.

Rukometaši koprivničkog rukometnog kluba Koprivnica – Hangar 18 nakon poraza u Ivanskoj u svojoj gimnazijskoj dvorani dočekali su šestoplasiranu ekipu RK Marofa. Unatoč porazu od, prema stanju na tablici, najveće konkurencije za naslov Hangarovci su i dalje prvi na ljestvici s 26 bodova. Prekinut im je niz od 13 uzastopnih pobjeda, te je sada trebalo započeti novi niz.

Status favorita koprivnička je ekipa potvrdila već nakon 30 minuta, na semaforu je stajalo 21-8 za Hangar. U drugom poluvremenu Hangarovci su održavali stečenu prednost, a najviše je zabio Benedikt Lazar upisavši sedam pogodaka. Udovičić i Pranjić dodali su po pet. Konačan rezultat bio je 35-23 za domaću momčad.