12.9 C
3 hrl sjever

Rukometaši koprivničke Noe pobijedili Prelog 2 unatoč ranoj ozljedi Peričića koji je završio u bolnici
R

Potreslo je to domaće rukometaše, ali samo nakratko. Iako je prvi dio završio s 12-12, vodila se tvrda borba gol za gol u kojoj su odlučivali detalji.

Rukometaši RK Koprivnica-Noa nastavljaju sa sjajnim igrama u Trećoj HRL Sjever. Nošeni ponajviše domaćim snagama u šestom su kolu pobijedili RK Prelog 2 rezultatom 30-27.

Domaći su počeli jako dobro, poveli, no već u sedmoj minuti dogodila se ružna situacija. Zbog ozljede prstenjaka igru je morao napustiti Luka Peričić te se zaputio u bolnicu. Srećom, bolnica je odmah do dvorane.

Potreslo je to domaće rukometaše, ali samo nakratko. Iako je prvi dio završio s 12-12, vodila se tvrda borba gol za gol u kojoj su odlučivali detalji. Srećom po domaće, u posljednjim minutama uspjeli su napraviti razliku od tri pogotka i tako upisati još jednu pobjedu.

Ponajbolji pojedinci bili su Marko Karlović i Arijan Udovičić koji su zabili po pet pogodaka. Četiri su dodali Šumandl, Vlašić i Sabolić.

Treća HRL Sjever, 6. kolo

RK Koprivnica-Noa – RK Prelog 2 30-27

Upravo

FOTO/VIDEO Sudar kombija i automobila u centru grada, policija na mjestu nesreće

Maloprije se dogodila prometna nesreća u centru Đurđevca. Kako doznajemo s mjesta događaja, sudarili su se kombi i osobni automobil....