5.7 C
2. hrl sjever

Rukometašice Đurđevca godinu zaključile pobjedom u Garešnici
R

Rukometašice Đurđevca su u utakmicu krenule ozbiljno i koncentrirano te su brzo povele sa čak 7:0. Domaće igračice prvi pogodak zabile su tek u 11. minuti.

U posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva naše rukometašice vratile su se iz Garešnice s nova dva boda. U 11. kolu II. HRL Sjever rukometašice Garešnice izgubile su od rukometašica iz Đurđevca rezultatom 28:32.

Rukometašice Đurđevca su u utakmicu krenule ozbiljno i koncentrirano te su brzo povele sa čak 7:0. Domaće igračice prvi pogodak zabile su tek u 11. minuti. U drugom poluvremenu malo su se opustile i trener je mijenjao sastav tako da su sve igračice dobile priliku za igru, što je na koncu dovelo do nešto više grešaka i u obrani i u napadu te do krajnjih +4, no pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Zaostalu utakmicu protiv Zeline odigrat će sljedeće godine tako da Đurđevčanke odlaze na odmor na drugom mjestu na prvenstvenoj ljestvici.

Dva potresna pisma

VRŠNJAČKO NASILJE Dječak u školi kod Koprivnice izložen napadima, majka objavila odvratna pisma koja su mu upućena

Jedna je majka sa šireg koprivničkog područja na svojem društvenom profilu objavila potresno iskustvo - vršnjačko nasilje koje proživljava...